Sony NEX-C3 ve A35 Sızdı

Bir süre önce Micro Four Thirds modeli NEX-3’ün üretimini sonlandırma kararı alan Sony, bizleri çok şaşırtamıştı. Çünkü birçok firma bu segmentte yeni ürünleri tanıtmış ve Sony için bir hamle zamanı gelmişti. Ancak geçtiğimiz günlerde açıklanan A33 kararı bizleri oldukça şaşırttı. Yaklaşık 7 ay önce piyasaya çıkan A33, yarı saydam ayna teknolojisi sayesinde pazarda benzeri olmayan bir üründü. Ancak Sony, deprem sonrası yoluna A55 ile devam etme kararı aldı.

Fakat yeni ortaya çıkan görseller A33’ün başka bir model için üretim kaldırıldığını gösteriyor. İnternet ortamına sızan resimlerde A35 adlı bir model görünüyor. A33 ile oldukça benzer bir yapıya sahip olan cihaz muhtemelen eşsiz SLT teknolojisini kullanacak. Ancak A33’e göre ne gibi yenilikler sunacağı belirsiz. Belki fotoğraf kalitesi ve sensör ısınma sorunu konusunda gelişmeler görebiliriz.

A35 ile birlikte NEX-3’ün varisi de internet ortamına sızdı. Sony Alpha Rumors’un iddiasına göre resimdeki modelin NEX-C3 ve bu model NEX-3’ün yerini alacak. Bu modelde, A55’te kullanılan 16.2 megapiksellik sensörün kullanılması ve HD video özelliğinin bulunması bekleniyor. Ayrıca cihazın fiyatının 500 Dolar olacağı da gelen bilgiler arasında.

Sony’nin bu iki modeli mayıs içinde Japonya’da satışa sunması bekleniyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 882
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.