Sony PlayStation Store’da Büyük İndirim

Hacker saldırısının izlerini yavaş yavaş silmeye başlayan Japon Elektronik devi Sony, PlayStation Network’ü Japonya hariç tüm dünyada kullanıma tekrar açtı. 3 aydır kabus gören Sony, her ne kadar peş peşe gelen saldırıları aşmış olsa bile açılan yararın kapanması için uzunca bir süreye ihtiyaç var.

Sony, PlayStation Newtwork’ün (PSN) açılması şerefine PlayStation Store’da  büyük bir indirim başlattı. Oyu severlerin sevdiklerin oyunlara, uygun fiyata ulaşmalarını amaçlayan Sony, DLC – Downloadable Content yani İndirilebilir İçerik’lerde indirime gitti.

PlayStation Network hesabı olan PS kullanıcıları, dijital oyunların yanında PS’e özel geliştirilmiş oyunlar hatta  perakende ürünlerin  DLC versiyonlarına da indirimli fiyatlarla ulaşabilecekler.  En popüler oyunların yanında mini oyun paketleri şeklinde tasarlanan DLC’ler PlayStation Network için geliştirilmiş indirilebilir içerikler. Böylece, PSN hesabı olan PlayStation kullanıcıları, mağaza mağaza gezmek zorunda kalmadan tek bir yerden Street Fighter’dan, Killzone 3’e varıncaya kadar çok fazla sayıda içeriğe 3 tuşla ulaşabiliyor.

Yalnız PSN hesabı olmayan ama indirimden yaralanmak isteyip de bir hesap tanımlayacakları kısaca tekrar uyaralım. Sony PSN son zamanlarda peş peşe gelen hacker saldırıları ile çok fazla yara aldı. Tam anlamıyla güvenli mi değil mi bizde emin değiliz.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 605
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.