Sony’de Güzel Şeyler de Oluyor

(PSN) hacklenmesi ile ilgiliydi. Siber saldırı sonucu kullanılamaz hale gelen PNS hala kullanıma açılabilmiş değil ama Sony de güzel şeyler de olmuyor değil.

PlayStation 3 kullanıcıları saldırı yüzünden PSN’deki hesaplarına ulaşamayıp sıkıntılı günler geçiriyor ama PlayStation 4’ü bekleyenleri sevindirecek haber Sony’nin üst düzey yöneticisinden geldi, daha doğrusu ağzından kaçırdı. Sony, gelecekteki oyun canavarı PlayStation 4 için harekete geçti. Bir yandan deprem, diğer yandan hacklenme sorunuyla boğuşan Japon elektronik devi, global pazarda kuralların sertliğini bildiği için bahanelere sığınmıyor.

 

 

Sony PlayStation 4 için geliştirme sürecine başlandığını nihayet sehven de olsa açıkladı.

 

Sony PS4 ile ilgili çalışmaların başladığını resmen duyurmadı ama şirketin üst düzey yöneticisi Masaru Kato, düzenlenen bir konferansta PlayStation 4’ün geliştirme sürecinin başladığını ağzından kaçırdı. Bununla yetinmeyen Kato, PlayStation 3’teki donanım ve yazılım mimarisini tamamen değiştireceklerini sözlerine ekledi.

PlayStation 4’ün çıkmasıyla beraber PS2’nin akıbeti ne olacak sorusuna ise Kato net bir cevap vererek PlayStation 2’nin hala pazarda yeri olduğunu, ve 2-3 sene daha piyasada tutunacağına inandıklarını dile getirdi.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 758
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.