Sosyal Medya Hesaplarınızdan Sizi Silenleri Takip Edin

TwentyFeet, başta Facebook ve Twitter profilleri olmak üzere Bit.ly, YouTube, Google Analytics ve Myspace servislerinin ayrıntılı takibini yapıp, grafiksel ve istatistiksel raporlamasını da periyodik olarak gönderen oldukça süper ve de çok faydalı olabilecek bir online sosyal medya izleme ve ego takibi sitesidir. Sitenin en dikkat çeken özelliği Facebook arkadaşınızın sizi sildiği anda haber vermesidir. Kişisel kullanımlara ücretsiz olan TwentyFeet, kişiler için bir adet Facebook ve Twitter hesabı takibine izin veriyor.

Bunun yanında Bit.ly url kısaltma servisinizin analizi, YouTube hesabınızın ve videolarınızın istatistiklerini ve varsa web sitenizle ilgili olarak ta Google Analytics takibini sağlamaktadır.

Bütün önemli sosyal medya istatistiklerini biraraya getirip, ayrıntılı performans ve istatistik izlemesi yapabilen TwentyFeet’in özellikleri saymakla bitmiyor.

 En önemli özelliklerinden birisi olan Facebook profil takibi ile Facebook arkadaşlarınız sizi sildiği anda bilgilendirme yapıyor. Yani TwentyFeet‘e üye olup, Facebook profilinizi siteyle birleştirdikten sonra; site günlük arkadaş listesinizin takibini yapıyor, herhangi bir değişiklik olduğu anda haber veriyor.

Özellikle yüzlerce arkadaşı olanlar için birebir. Aynı işi Twitter profilleri için de yapıyor.

 Takip etmek istediğiniz her bir sosyal medya hesabı ve web servisini TwentyFeet ile birleştirdikten sonra sitenin tüm profillerinizi indekslemesi için bir süre bekliyorsunuz. Ardından sürekli bir şekilde sosyal medya izlemesi ve ego takibinizi otomatik bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 947
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.