Symbian İçin Bing Widget

Microsoft’un yeni arama motoru Bing için Ovi Store’da bugün bir widget yayınlandı. Artık Symbian’da Bing’e ulaşmak çok kolay!

Bu kısa sürede ciddi bir ivme yakalayan Bing, üçüncü şahıs yazılım geliştiricilerin de ilgisini hemen çekmiş olacak ki; Ovi Store'da bugün bir widget yayınlandı. Resmi olmayan bu yazılım, tüm Bing özelliklerine kısa yoldan, çok hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Daha önce Microsoft tarafından, Bing için mobil bir arayüz geliştirilmiş olsa da, birçok web servisinde olduğu gibi, Bing için de widgetlar daha çok tercih edileceğe benziyor.

Bing widget, arama çubuğuna yazdığınız anahtar kelime için; web, mobil, haberler, resim ve video aramalarının tamamını gerçekleştiriyor. Bu sayede, yön tuşlarıyla, sekmeler arasında geçiş yaptığınızda, beklemeden diğer sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. Böyle bir görüntülemenin data transferini artıracağını düşünüyorsanız bunun için de bir çözüm mevcut. Görüntülenmesini istediğiniz sekmeleri de ayarlardan seçebiliyorsunuz.

Ovi Store Sayfası

Bing widget ile yaptığınız arama sonuçları tek satır halinde listeleniyor ve sonuçların üzerinde gezdiğinizde detayları görebiliyorsunuz. Üzerine tıkladığınızda da Symbian'ın ön belirli tarayıcısı ile sonuca ulaşılıyor.

Tüm Symbian S60 3.sürüm ve 5.sürüm cihazlarla sorunsuz çalışabilen uygulamaya buradaki Ovi Store bağlantısından erişebilirsiniz. Symbian S60 5.sürüm cihazınızda çökmeler yaşar veya hiç çalıştıramazsanız buradan güncel Java desteğini indirebilirsiniz.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 412
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.