Symbian’da Kontrol Robotlarda!

Symbian cihazınızda bazı görevlerin otomatik olarak yapılmasını, mobil cihazınızın sizin yerinize mesajlara cevap vermesini isterseniz, Mobots robotlarını hemen indirin.

Mobil Robotlar adından, MoBots olarak kısaltılan uygulama, kapsamlı yetenekleriyle Symbian adına ilk sayılabilecek bir yazılım. Birbirini takip eden birçok görev verebileceğiniz robotlar ile kısa mesaj gönderebilir, konum bilgilerinizi belirtebilir, hatta Twitter hesabınıza önceden belirlediğiniz bir yazının otomatik olarak girilmesini sağlayabilirsiniz.

Robotların en güzel yanıysa, verilen görevlerin birbirini tetikleyebilmesi. Örneğin telefonunuzdan uzakta olduğunuz bir durumda, tek bir kısa mesaj ile saatler sürebilecek işlemin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Atanan tüm görevler için de bir izin listesi bulunan uygulama ile robotların yetkilendirmesini de ayarlayabiliyorsunuz. Bu sayede olası bir hatanın da önüne kısa yoldan, kesin olarak geçilmiş oluyor. Symbian S60 3.sürüm Pre Fp1 ve FP1 cihazlar ile sorunsuz çalışan MoBots, ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamayı indirmek için buradaki resmi MoBots sayfasını kullanabilirsiniz.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 412
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.