Taşınabilir sabit disklerde gökkuşağı renkleri

Western Digital, Anneler Günü’nün ideal hediyesi olmak için My Passport Essential Taşınabilir USB Sürücülerinin, yepyeni 10 rengini tanıttı.

Beş ons’dan (yaklaşık 150 gr) daha hafif olan My Passport Essential güç adaptörüne gerek duymadan doğrudan USB kablosu üzerinden besleniyor. Kolay dosya aktarımı için Sync ve Crypto yazılımları ile donatılan ürün, kapasitesi doğrultusunda binlerce şarkı, video veya fotoğrafın taşınabilmesine de olanak sağlıyor. Disk üzerindeki veriler ise 128-bit şifreleme ile korunarak güvenlik seviyesi bir derece daha artırılmış.

Sürücüdeki Google yazılımı, kullanıcıların Google Desktop Search arama aracını kullanarak dosyaları rahatça bulmalarını, Picasa fotoğraf düzenleme yazılımı ile fotoğraflarını düzenlemelerini sağlıyor ve Google Toolbar arama çubuğu ile Web aramalarını kolaylaştırmayı amaç ediniyor.

160 GB, 250 GB ve 320 GB kapasiteli modellerle kullanıcıların beğenisine sunulan taşınabilir disklere getirilen yeni renkler; parlak turuncu, süper parlak sarı, yağmur damlası mavisi, kutup beyazı, koyu menekşe, kiraz kırmızısı, ultra nane, gerçek kırmızı, yoğun mavi ve parlak pembeden oluşuyor.

WD Passport Essential USB Sürücüleri için önerilen satış fiyatları ise;
320 GB kapasite için 179.99 $
250 GB kapasite için 149.99 $
160 GB kapasite için 119.99 $

 

Kaynak:
Tarih:
Hit: 475
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.