Team Fortress 2 Artık Bedava! ! !

Bu haftanın başında Valve, Team Fortress 2’nin Steam’den ücretsiz olarak indirilebileceğini açıklamıştı. Bu haberi Steam üyeleri almış olsalar gerek. Ancak firma, bu konuda çok daha fazla dikkat çekmek istemiş anlaşılan. Bedava Team Fortress 2 için bir kampanya başlatmışlar.

Konuyla ilgili bir duyuru ve video yayınlayan Valve, Team Fortress 2’nin artık ücretli olarak satılmayacağını açıkladı. Windows ve Mac kullanıcıları tarafından indirilebilecek olan oyun ‘Ebediyen’ bedava olacak.

Oyunu, Steam hesabı olan tüm Windows ve Mac kullanıcıları indirebilecek. Oyunu ücretsiz olarak indiren kullanıcılar standart üyelik paketine dahip olacak. Bu pakette 50 backpack ve sınırlı trading gibi özellikler mevcut. Premium üyelik ise belirli bir ücret karşılığında kullanıcılara sunulacak.

Valve’ın asıl amacı da online kullanıcı sayısını artırarark oyuna canlılık getirmek. Böylece oyundan para kazanılmasa da Premium üyeler ve oyun içi satışları büyük gelir elde etmeyi hedefliyorlar.

Team Fortress 2’nin indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz. Bunun için bir Steam hesabınız olması gerektiğini unutmayın.

 

http://www.youtube.com/v/eQ8duKs2Plw

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1194
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.