Teknoloji Ödülleri Sahiplerini Buldu

LOGO, Unity On Demand ürünü ile Orta Ölçekli Firmalar Arasında "Yenilikçi Teknoloji Ürünü" ödülünün sahibi oldu.

Her yıl geleneksel olarak TUSİAD, TÜBİTAK ve TTGV tarafından düzenlenen ve her yıl 41 projenin başvurduğu, 26 finalistin yer aldığı Teknoloji ödülleri; "mikro", "küçük", "orta" ve "büyük ya da bağlı" olmak üzere 4 ana kategoride sahiplerini buldur. LOGO, Unity on Demand ürünü ile "Yenilikçi Teknoloji Ürünü" ödülüne layık görüldü.

LOGO'nun ödüle layık görüldüğü "Unity on Demand" ürünü, büyük kuruluşlardan küçük işletmelere kadar ölçeklenebilir, farklı kategorilerdeki firmaların bir eko sistemde çalışabileceği bir ERP yazılımı.

Unity on Demand, çok katmanlı ve servis odaklı mimarisi, çoklu platform desteği ve %100 Java dilinde geliştirilmiş. Kurumların BT kaynaklarını ve altyapılarını en etkin ve ölçeklenebilir şekilde kullanan bu yazılım, gelişen ihtiyaçları tek tip donanım, işletim sistemi ve uygulamaya bağlı kalmaksızın karşılıyor.

Süreç odaklı bir ERP platformu olan Unity on Demand çeşitli dil ve takvim sistemlerini destekleyebiliyor. Sistemlere entegre olabiliyor ve kendi uyarlama aracı LOGO Platform Tailor sayesinde işlevleri kolaylıkla uyarlayabiliyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 282
Yazar: rapidhacker550Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.