Televizyonunuzdaki internet

Panasonic’in yeni VIERA PZ850 serisi televizyonları sayesinde artık YouTube videoları direk olarak televizyondan izlenebilecek.
IPTV adıyla da geçen Panasonic’in bu yeni seri televizyonları başka herhangi bir cihaza ihtiyaç duymadan internete bağlanabiliyor. Youtube videolarını seyretmenin dışında kullanıcılar, Picasa web albümlerine de Panasonic’in VIERA CAST arayüzü sayesinde kolayca ulaşabiliyorlar.

Dört farklı boyutla gelen Panasonic VIERA PZ850 serisi IPTV’ler, internet bağlantısının yanında full HD olma özelliği de taşıyorlar. 30.000:1 kontrast oranı sunan PZ850 serisi ayrıca SD kart yuvasıyla heryerden televizyonunuza içerik aktarabileceğinizi gösteriyor.

Panasonic Ekran bölümü başkan yardımcısı Dennis Eppel; “ VIERA’nın PZ850 serisinin getirdiği teknolojik ilerlemelerden dolayı çok heyecanlıyız. IPTV, çevrimiçi içeriğe direk olarak TV’den ulaşmanızı sağlayan bir teknolojidir. Bu sayede kullanıcının istediği seçeneklerle VIERA plazmayı daha çok eğlence için kullanmak mümkün oluyor. Şimdi kullanıcılar daha büyük ekranın keyfine ve internetin sonsuz kaynaklarına aynı anda ulaşabilecekler” dedi.
Kaynak:
Tarih:
Hit: 677
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.