Tıkla, Paylaş, Dinle!

www.gnctrkcll.com adresinden üye girişi yapan gnçtrkcll’liler; gnçPLAYn servisi sayesinde  müzik dinleyecek, liste oluşturacak ve bu listeleri paylaşabilecekler. Üyeler,  kendi profillerini yaratabilecek, radyo kanallarını dinleyebilecek, portal içeriklerine yorum yazıp, şarkı ve melodileri cep telefonlarına indirebilecek. Tüm bunlara ek olarak, sevdikleri şarkıları ÇalarkenDinlet servisi ile telefon hattına tanımlayabilecekler.

gnçPLAY’in gnçtrkcll üyelerine önemli sürprizleri de var. Sezen Aksu’nun son albümü (Yürüyorum Düş Bahçeleri) ilk kez ve belli bir süre için üyeler tarafından ücretsiz olarak dinlenebilecek. Hadise’nin ‘Kahraman’ ve Nilüfer’in ‘Hayal’ albümünden şarkılar da bu hafta itibariyle ilk defa ve yalnızca gnçPLAY servisinde.

gnçPLAY’de Türkiye ve dünyadaki en moda şarkıların yanı sıra ‘Eskimemiş Klasikler’ listesinde Bob Dylan’dan Elvis Presley’e, Johnny Cash’ten Santana’ya müzik dünyasının efsanevi isimlerinin unutulmaz şarkıları da yer alıyor. ‘Çekmeceden Çıkanlar’ listesinde ise Teoman’dan Sezen Aksu’ya, Nilüfer’den Tarkan’a popüler sanatçıların birbirinden keyifli eski şarkıları dinlenebiliyor.inlenebiliyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 565
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.