TTNET 5 Yaşında

Bu yıl 5. kuruluş yıldönümünü kutlayan TTNET’in Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 5 yılda 6 milyonu aşkın aboneye ulaştıklarını ve bugün 30 milyondan fazla kişinin TTNET ayrıcalığıyla internete bağlandığını belirtti. Yılmaz, 5. yaşlarının coşkusunu müşterileriyle paylaşmak için 2 ay boyunca sınırsız ve ücretsiz olacak bir WiFi kampanyası başlattıklarını açıkladı. TTNET’in kuruluş günü olan 26 Nisan’da başlatılan 5. Yıl WiFi Kampanyası, Haziran ayı sonuna kadar sürecek.

 

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 26 Nisan 2006 tarihinde kurulan şirketin başarıyla geçen 5 yıllık bir süreci geride bıraktığını, bu sürecin yalnızca TTNET için değil, tüm Türkiye için köklü bir değişimin simgesi olduğunu belirtti. Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü; ‘‘TTNET olarak 5. yaşımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Ancak bizim için asıl gurur kaynağı, Türkiye’nin yaşadığı köklü değişimin de bir parçası, hatta dinamolarından biri olmaktır. Bu değişimin vizyonu olarak gördüğümüz bilgi toplumu olma hedefi doğrultusunda, bilginin üretilmesi, paylaşılması ve yayılması süreçlerinde bizzat rol oynamayı çok önemsedik. Bu anlayışla hep, geleceği şimdiden nasıl inşa edebileceğimize odaklandık. Bunu da 5 yıldır Türkiye’de ilkleri hayata geçirmeye ve iletişim dünyasında farklılık yaratan ürün ve servisler sunmaya odaklanarak başardık ’’.

 

Yola çıktıkları andan itibaren Türkiye’de internetle birlikte anılan şirket olduklarını ifade eden Yılmaz, ‘‘İnternetin ayrıcalıklı dünyasını Türkiye’nin dört bir köşesindeki müşterilerimizle buluşturduk, müşterilerimizin hayatlarını daha da kolaylaştırmak üzere gerek ADSL gerekse WiFi ve 3G hizmetlerimizle interneti günlük hayatın bir parçası durumuna getirdik. Bugün 100 Mbps’lere kadar çıkan internet hızımız ve 6 milyonu aşkın abonemiz bulunuyor. Öte yandan, TTNET üzerinden internet deneyimi yaşayan kullanıcı sayısı ise 30 milyonu aştı.” dedi.

 

‘‘5. yaşımızın heyecanını 2 ay sınırsız WiFi kampanyamız ile müşterilerimizle paylaşıyoruz’’

Tahsin Yılmaz kampanya ile ilgili ise; ‘‘Sınırsız WiFi kampanyamızla 5.  yaşımızın heyecanını müşterilerimizle paylaşmak istedik. Bu kampanya ile müşterilerimiz Türkiye’nin 81 ilindeki binlerce TTNET WiFi noktasından internete özgürce; dakika ya da kota sınırlaması olmadan bağlanabilecekler. TTNET olarak 5 yıldır olduğu gibi önümüzdeki nice beş yıllarda da müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 765
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.