TTNET Playstore’da Crysis 2 Heyecanı

TTNET’in şimdiye dek düzenlemiş olduğu en büyük çevrimiçi turnuvası başladı. Playstore üzerinden en iyi Crysis 2 oyuncularını buluşturacak olan ödüllü turnuva, 1 Eylül tarihine kadar devam edecek.

20 Mayıs 2011 tarihinden başlayan Crysis 2 online turnuva karşılaşmaları, 3 ay boyunca ne kadar çekişmeli bir turnuva olacağının sinyallerini daha ilk günden vermeye başladı. http://www.esl.eu/tr adresi üzerinden giriş yapılan turnuvada toplam 40 bin TL değerinde ödül dağıtılacak. Bu belki de şimdiye kadar Türkiye’de yapılan online turnuvalarda dağıtılan en büyük rakam.

1 Eylül 2011 tarihine kadar sürecek turnuvaya, ilk 15 gün yalnızca Playstore.com üzerinden Crysis 2 oyununu satın almış olan oyuncular katılabilecek. Diğer tüm orijinal Crysis 2’ye sahip olan oyuncular ise 15 Haziran 2011 tarihinden itibaren turnuva maçlarına başlama hakkına sahip olacak. Oyunu Playstore’dan almış olan oyuncuların şansı, 15 gün daha fazla maç yapma avantajından dolayı diğerlerine göre daha yüksek.

urnuvaya kayıtlar, 35 ülkeden 3 milyon kayıtlı oyuncusuyla dünyanın en büyük online oyun turnuvası organizasyonlarından olan ESL’in Electronic Sports League’in (ESL) Türkiye web sitesinden yapılabiliyor.

“En iyi Crysis 2 oyuncusu benim” diyen herkesin tek başına veya kuracakları 4 kişilik takımla dahil olabileceği turnuvayı 100 bin oyun severin izlemesi bekleniyor. “Crysis 2’deki  yeteneğimle dünya sahnesine çıkmaya hazırım” iddiasında bulunanların turnuvaya katılmaları oldukça kolay. Eğer orijinal Crysis 2’ye sahip değilseniz, TTNET Playstore üzerinden, http://crysis.playstore.com adresine girerek 59,95 TL ödeyerek orijinall oyunu satın alıp, ESL’nin internet sitesinden kayıt yaptırmanız yeterli oluyor.

40 bin TL değerinde ödüllerin dağıtılacağı turnuva sonunda gerçekleştirilecek büyük finalde, dereceye girenlerden 5 kişiye LG 47 inç 3D TV, 5 kişiye LG 3D monitör, 5 kişiye ise LG 3D Bluray Oynatıcı hediye edilecek. Böylece oyuncular dünyanın en gelişmiş 3D teknolojisine sahip bu oyunu dünyanın en gelişmiş 3D TV’leri ile oynama zevkine kavuşacak. Ayrıca yarışmaya katılanlar, Logitech Gaming Klavye ve Fare seti ile Crysis 2 figürü kazanma şansı elde edecek.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: www.esl.eu/tr adresine gözatabilirsiniz.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 583
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.