Türk Telekom’dan Deprem Bölgesine Destek

Türk Telekom, Kütahya’nın Simav İlçesi ve bağlı köylerde, deprem dolayısıyla mağdur olan müşterilerine destek oluyor. Bu kapsamda deprem bölgesindeki Türk Telekom müşterileri için ev telefonlarından 19 Mayıs 2011 itibariyle ay sonuna kadar (Mayıs fatura kesim tarihine kadar) yapılan şehir içi ve şehirlerarası yönüne yapılan aramalar ücretsiz olacak. Ayrıca ilçede ankesörlü telefonlardan şehir içi ve şehirlerarası aramalar 23 Mayıs 2011 saat 23.59’a kadar ücretsiz yapılabilecek.

Türk Telekom, Kütahya’nın Simav İlçesi’nde meydana gelen deprem felaketinin ardından bölgede yaşayan müşterilerine destek olmak amacıyla Simav ve ilçe köylerindeki Türk Telekom müşterilerine özel iletişim desteği veriyor.

Bu kapsamda Türk Telekom, şebekesi üzerindeki ev telefonlarından 19 Mayıs 2011 itibariyle ay sonuna kadar (Mayıs fatura kesim tarihine kadar) yapılan şehir içi ve şehirlerarası yönüne aramaları bedava gerçekleştirme olanağı sunuyor.

Türk Telekom ayrıca deprem bölgesindeki ankesörlü telefonlardan 23 Mayıs 2011 günü saat 23.59’a kadar kartsız çağrı başına 10 dakika limitli şekilde bedava görüşme olanağı sağlıyor. Depremzedeler ankesörlü telefonlardan Türk Telekom şebekesi kapsamındaki şehir içi ve şehirlerarası yönüne arama yapabilecek. Kızılay’ın kurduğu çadır kentte yeni kurulacak üç adet geçici ankesör de bu kapsamda hizmet verecek.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 475
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.