Turkcell Ücretsiz Eğitim Portalı Hizmete Açıldı

Turkcell, küçük ve orta ölçekli işletmelerin eğitim ihtiyaçlarına yönelik Turkcell Mobil Şirket Gelişim Portalı’nı hizmete sundu.

Türkiye’nin kurumlara açık en geniş kapsamlı online eğitim platformu olma özelliğini taşıyan ve www.mobilsirket.com adresinden erişilebilen platform, kurumsal hat sahibi tüm Turkcell’lilere açık.

Turkcell Mobil Şirket Gelişim Portalı’nde, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere yönelik pek çok kategoride eğitim veriliyor. Platformda, Teknoloji, Ekonomi-Finans, İş Yaşamı-Kişisel Gelişim, Girişimcilik, Destekler, Pazarlama-Satış, Liderlik ve Yönetim başlıklarında eğitim paketleri, videolar, sanal sınıf desleri ve makaleler yer alıyor. Sitede yer alan tüm içerikler Turkcell Akademi eğitmenleri ve danışmanları tarafından hazırlandı.

 

Kişi başı yaklaşık 2000 TL’lik eğitimler bedava.

 

Turkcell, şu anda www.mobilsirket.com adresinde 100’e yakın uzmanla, müşterilerine 500 video ve 70 e-learning sunuyor. Turkcell Akademi tarafından bu sayının gün geçtikçe artması ve platform içeriğinin genişlemesi hedefleniyor. Turkcell Mobil Şirket Gelişim Portali’nde halihazırda yer alan eğitimlerin piyasa değeri kişi başı yaklaşık 2000 TL. Turkcell kurumsal hat sahipleri bu zengin içerikten tamamen ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1404
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.