Turkcell’den Full Paket

Mobil operatörler arasındaki rekabet arttıkça, paket konusundaki esneklik ve çeşit de doğru orantılı olarak artıyor. Yalnız son zamanlarda konuşma üzerinden paketlere, SMS ve cepten internet (3G) paketleri ayrı ücretlendirilerek aylık olarak alınıyor. Turkcell hepsini bir arada en uygun fiyata isteyen müşterileri için Full Paket’i sunuyor.

Full Paket ile Turkcell aboneleri, 69 TL ödeyerek hem her yöne konuşma,  hem her yöne SMS hakkı kazanıyor; hem de cepten istedikleri an istedikleri yerden 3G bağlantısı yapabiliyorlar. Turkcell Full Paket’in detaylarından bahsetmek gerekirse pakete geçiş yaptığınız anda her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS’in yanı sıra 1GB’lık mobil internet hakkı kazanıyorsunuz. Tüm iletişim ihtiyaçlarını tek bir pakette toplamayı amaçlayan Turkcell, fiyatlandırmayıda ödemesi uygun bir rakama çekerek, dileyen abonelerine “Full Paket”i 69 TL’ye sunuyor. Dolayısı ile geçtiğiniz bir paketin üzerine başka ek ücret ödemenize gerek kalmadan uygun fiyata hepsine bir arada ulaşmış oluyorsunuz.

Her şey dahil  Full Paket’ten yararlanmak isterseniz pakete geçiş de oldukça kolay. Faturalı hat kullanan Turkcell abonelerinin ya da faturalı hatta yeni geçmiş hazır kart sahiplerinin “FULL” yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermesi yeterli oluyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1145
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.