Türkiye’nin İlk Sanal Partisi

Lenovo, Intel’le birlikte gerçekleştirdikleri Türkiye’nin ilk Online Partisi’nde, teknoloji tutkunları ile bir araya geldi.

29 Aralık akşamı tüm dünya ile aynı anda sanal yılbaşı partisine tıklayan on binlerce kişi, ünlü DJ’ler Hüseyin Karadayı’nın müzikleri ve Geveze’nin keyifli sunumuyla 2011’i karşıladı. www.eglenceyesendekatil.com sitesinden canlı olarak izlenebilen ve kullancıların interaktif olarak katılım yapabildikleri Lenovo imzalı sanal parti, ilk dakikalardan itibaren binlerce katılımı ile 2011’in en sıradışı kutlaması oldu. İsteyen herkes, www.eglenceyesendekatil.com üzerinden parti sonrası kareleri görebilir, eğlenceye ortak olabilir.

Önümüzdeki günlerde albüm çıkarmaya hazırlanan DJ Tarkan ise gecenin süpriz konuğu oldu. Parti, ayrıca Virgin Radio’dan da canlı olarak yayınlandı. Parti boyunca, 3 şanslı takipçi Lenovo IdeaPad S10-3 netbook kazanırken, onlarca katılımcı ise 15 Ocak’ta Lenovo’nun ev sahipliğini yapacağı Remoov konserine özel davetiye kazandı.

Aynı saatlerde Kanyon AVM’de gerçekleştirilen partinin coşku dolu havasına ayak uyduran konuklar ise geç saatlere kadar dansın ve müziğin tadını çıkarttı. Özellikle, break dans showları ile dikkat çeken dansçılar dakikalarca birbirinden çarpıcı şovları ile davetlilerden büyük alkış aldı. Partide, Hüseyin Karadayı’nın farklı dünya soundlarında çaldığı müzikler, ünlü konuklar ve Virgin Radio DJ’leriyle coşku tavan yaptı.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 308
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.