Uçan İnternet: TTNET

Türkiye genelinde 81 ili hızlı kablosuz erişim servis noktalarıyla donatan TTNET, tüm kullanıcılara ev ve iş dışında da internet keyfi yaşatıyor.

TTNET, servis noktalarının sayısını her geçen gün artırarak kablosuz internetin sınırlarını genişletiyor. TTNET müşterileri kendilerine her ay hediye edilen yüzlerce dakikayı ücretsiz kullanırken, aylık 10 saat kullanımı 3 TL'ye satın alabiliyor. TTNET müşterisi olmayan kullanıcılar ihtiyaç duydukları anda bilgisayarları üzerinden kredi kartı ile istedikleri sürede kullanım satın alabiliyor. Böylece TTNET müşterisi olsun olmasın tüm kullanıcılar “TTNET Uçan İnternet” hizmetinden faydalanabiliyor.

 

TTNET, artan WiFi noktaları ile tüketicilere kütüphane, kafe, restoran, havaalanı, terminal, üniversite, otel, fuar alanı, hastane, alışveriş merkezi, marina gibi birçok alanda internete kesintisiz erişim olanağı sunuyor. İnternet bağlantısına ihtiyaç duyan herkes, TTNET WiFi logosu bulunan mekanlarda, taşınabilir ya da avuç içi bilgisayarları, WiFi uyumlu cep telefonları ve 802.11 b/g destekli diğer mobil cihazlar ile kablosuz internete bağlanabiliyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1008
Yazar: mektepliYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.