Üniversitelilere ASUS Laptop Kazanma Şansı

Sadece üniversite öğrencilerinin katılımını gerektiren ve Mersa ve ASUS işbirliği ile gerçekleştirilen grafik ve ürün tasarımı olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenen yarışmanın kazananlarına ASUS tarafından dizüstü bilgisayar hediye edilecek.

31 Aralık 2009 tarihinde son bulacak olan katılımın sonuçları, jüri tarafından değerlendirilip önceden belirlenmiş kriterlerde değerlendirilecek ve tasarım yarışmasının sonucu http://www.sinirsizhayalgucu.com web sitesinden 7 Ocak 2010 tarihinde açıklanacak.

Düzenlenen bu yarışmanın amacı tasarım için, daha fonksiyonel, daha farklı ve daha mobil olan bir dizüstü bilgisayar tasarlamak üzerine kurulu. ASUS UL serisi notebook kazanacak olan tasarımcının birinciliğe değer görülen tasarımının tüm netbook modellerinin ve kalıplarının dışında olması ve dünyada yenilik yaratacak bir tasarım olması bekleniyor.

Grafik ve renk kategorisinde düzenlenen yarışmanın birincisi ise ASUS EeePC Seashell kazanacak. Burada amaç, en iyi bilgisayar kapağı tasarımına sahip olan yarışmacıyı seçmek. Hayal gücünün sınırlarının zorlanması beklenen bu kategori için, en farklı ve alışılanın dışında dizüstü bilgisayar kapağı tasarımı oluşturmak gerekiyor.

Her iki kategoride veya ayrı ayrı kategorilerde ASUS yarışmasına katılmak isteyenlerin 31 Aralık 2009′a kadar başvuruda bulunmaları ve tasarımlarını gonder@sinirsizhayalgucu.com adresine göndermeleri gerekiyor.

Bu yarışmanın katılımcılarının üniversite öğrencileri olması gerekiyor.

Kaynak: BilişimHaber
Tarih:
Hit: 1624
Yazar: angelofhopeYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.