Uygun Fiyatlı Tablet PC

 

Asus Eee PC ve MSI Wind gibi mini dizüstü bilgisayarlara, Gigabyte'ın uygun fiyatlı ve Intel Atom işlemcili tablet PC modeli M912V alternatif olarak geliyor.

Mini dizüstü bilgisayarların önlenemez yükselişi devam ederken, lige yeni bir oyuncu da Gigabyte'tan geldi. Rakiplerinin aksine tablet PC formunda olan Gigabyte M912V, 8,9 inç 1280 x 768 çözünürlükte dokunmatik bir ekrana sahip. Intel Atom N270 işlemci ve Intel 945GSE tabanlı M912V, 1 GB DDR2 bellek, 160 GB sabit disk, hafıza kartı okuyucusu, USB girişi, ExpressCard yuvası, 1,3 MP webcam, ethernet, WiFi ve Bluetooth bağlantıları içeriyor.

Tercihini Tablet PC'den Yana Kullananlara

Toplam ağırlığı 1,3 kg olan Gigabyte M912V, Windows XP Home, Vista Home Basic veya Linux işletim sistemleri kullanan seçeneklere sahip. Ücreti henüz belli olmayan M912V'nin Asus ve MSI'ın rakip modellerine karşı en büyük avantajı ise, dokunmatik ekranlı bir tablet PC olması ve daha büyük sabit disk kapasitesi. Bakalım Gigabyte, sonradan girdiği mini dizüstü pazarında kendine nasıl bir yer edinecek.
Kaynak:
Tarih:
Hit: 696
Yazar: slam44Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.