Vodafone Forum Müşterilerin Hizmetine Girdi

Vodafone Türkiye, klasik müşteri hizmetleri kanallarına alternatif olarak geliştirdiği yeni online iletişim platformu Vodafone Forum’u kullanıcıları ile buluşturuyor.

 

Vodafone’un müşterilerinin ihtiyaçlarını farklı kanallar üzerinden de karşılayabilmek amacıyla, klasik müşteri hizmetleri kanallarına alternatif olarak kurguladığı Vodafone Forum; kullanıcılara tarife ve kampanyalardan ürün ve servislere kadar birçok konuda bilgi paylaşımında bulunma imkanı sağlıyor. forum.vodafone.com.tr adresi üzerinden sosyal medyayı aktif olarak kullanan tüm operatör müşterileri için farklı kullanıcıların deneyim ve bilgi birikimlerini bir araya getiren Vodafone Forum, katılımcı ve ücretsiz bir paylaşım platformu sunuyor.

Vodafone Forum sayesinde müşteri hizmetleri birimlerinin yoğunluğunun azalması, kanallarda daha etkili, daha mükemmel ve daha hızlı bir hizmet sunulması amaçlanıyor.

Vodafone Forum kullanıcıları, kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunmanın yanı sıra, gerekli durumlarda Vodafone Forum Ekibi’nden de yardım alabiliyorlar. Vodafone bünyesinde farklı alanlarda uzmanlaşmış üyelerden oluşanVodafone Forum Ekibi, forum kullanıcılarının yaptıkları paylaşımlarla çözüm bulunamayan noktalarda devreye girerek;  cihaz desteği, tarife, paket ve kampanya bilgisi veya tüm Vodafone servisleri ile ilgili destek sunuyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1107
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.