Vuze ile her yere!

En popüler 'torrent' istemcilerinden biri olan Vuze (eski adıyla Azureus), "Cihazlar" isimli yeni özelliği sayesinde indirdiğiniz içeriği tek tıklamayla mobil cihazınıza, oyun konsolunuza veya medya merkezine taşıma imkanı sunuyor.

İnternette paylaşımın adı torrent, başarılı Vuze uygulamasının yeni sürümüyle çok daha praitk ve etkili bir hale geldi. Özellikle yasal içeriğe verdiği önemle dikkat çeken Vuze (eski adıyla Azureus), indirilen görüntü ve müzik içeriğini "Cihazlar" özelliği sayesinde istediğiniz cihaza kolay aktarım imkanı sunuyor.

Son olarak sunulan 4.2 versiyonunu yüklediğinizde sol taraftaki menüde en altta beliren Devices (cihazlar) bölümünden aktarım yapacağınız cihazları belirleyebiliyorsunuz. Kullanımı öyle basit bir şekilde kurgulanmış ki, örneğin indirdiğiniz bir filmi iPhone cihazınıza aktarmak istediğiniz de Devices altından tanımladığınız iTunes'a sürükleyip bıraktıktan sonra iPhone'un resmine tıklamanız yeterli. Uygulama şu an için iPhone, iPod, Apple TV, Xbox 360 ve PlayStation 3 cihazlarına doğrudan içerik paylaşımı gerçekleştirebiliyor. Üstelik indirmiş olduğunuz içeriğin formatı da geniş destek sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. XviD formatlı bir filmi iPhone'a aktarmak için gerekli dönüştürme işlemleri uygulama tarafından otomatik gerçekleştiriliyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 680
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.