Windows kullanıcıları bu dosyayı indirin !

Microsoft bilgisayarlarımızın daha az enerji tüketmesi için bir uygulamayı kullanıma sundu.

Microsoft, Windows Vista ve Windows XP kullanıcılarının masaüstü enerji yönetimlerini geliştirerek daha fazla enerji tasarrufu yapmalarını sağlayan bir uygulama başlattı.

Microsoft'tan yapılan açıklamada, olarak indirilebilen Verdiem's Edison uygulamasınn, işletim sisteminin mevcut güç ayarlarını daha fazla enerji tasarrufu yapabilecek şekilde geliştirdiği, tüketici dostu, kullanması ve yönetmesi kolay bir kullanıcı arayüzü sağladığı belirtildi.

Bu ufak uygulamayı hemen buraya tıklayarak VERDIEM'in internet sitesinden ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca Söz konusu uygulamayla ilgili Microsoft'un sunduğu bilgilendirmelere de http://www.microsoft.com/environment/campaign_edison.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra kuruluma geçebilirsiniz. Kurulum aşaması bittiğinde bilgisayarınızı kapatıp açın ve size programa katılmak için sorulan başvuru bilgilerini girin.

Bu işlemin ardından bir aktivasyon e-postası alacaksınız. Aktivasyon e-postasında yer alan linke tıklamanız gerekiyor.

Linke tıkladıktan sonra karşınız bir internet sitesi gelecek ve kaydınızın başarıyla tamamlandığını belirten bir mesajla karşılaşacaksınız.

Artık bilgisayarınızın sağ alt köşesindeki o minik yaprağı tıklayarak "I'm Activated butonuna" basabilirsiniz.

Sistem gereklilikleri

Kişisel bilgisarınıza Verdiem's Edison uygulamasını kurmak için Windows XP (Service Pack 2) ya da Windows Vista işletim sistemine ihtiyaç vardır.

Ayrıca bilgisayarınızda en az 256 MB RAM, 7 MB boş sabit disk alanı ve en az Internet Explorer 5.01 sürümünün kurulu olması gerekmektedir.

 

 

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1297
Yazar: shivoYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.