WinMo 6.5i Microsofttan Önce Tanıttılar

Barselona’da kayıplara karışan Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip örnek ürün bir kenarda dursun, birileri yeni işletim sistemini HTC’ye yükleyip, gösterisini bile yaptı!

Her ne kadar Windows Mobile 6.5'in kullanıcılara sunduğu muhteşem yenilikler olmasa da bu işletim sistemine sahip telefonları yüzüne bakılır hale getiren güncelleme ile son kullanıcılar telefonlarının arayüzünden hoşnut kalabilecek.  Arayüz deyip geçmeyin. Kullanıcı arayüzünün kullanım kolaylığına ve deneyimine etkisi doğal olarak çok büyük. Dolayısıyla bu güncelleme Windows Mobile 7'ye kadar Microsoft'u rahatlatabilir.


HTC Touch Diamond2 üzerinde WinMo 6.5

Tanıtıldığı günü takiben 1-2 gün içinde meraklıları ile uzmanların eline geçen ve XDA-Developers'da Touch Diamond Pro'ya kurulan Windows Mobile 6.5 ROM'u bu ve benzeri sitelerden Microsoft'un uyarısıyla kaldırıldı. Ama AreaMobile'daki arkadaşlar ne yapıp edip, WinMo 6.5 yüklü Touch Diamond2'yi ele geçirmişler. Touch Diamond2'nin nihai ürün olmadığı cihazda TouchFLO'ya rastlanmamasıyla açıklanabilir. Anlaşılan HTC ürün temini konusunda ya bir açık verdi, ya da fabrikada bir köstebek var

Kaynak:
Tarih:
Hit: 955
Yazar: CiaYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.