Yalın ADSL Turknet’te

İnternet için artık sabit telefona gerek yok. ADSL aboneliğine sahip olup sabit telefon kullanmak istemeyenler için getirilen Yalın ADSL anlayışı TurkNet’in sunduğu Sadece İnternet hizmeti sayesinde internet kullanımının sade ve hesaplı bir yoluna dönüşüyor. Çünkü bu hizmet sayesinde tüketiciler sadece zorunda kaldıkları için bağlattıkları sabit telefon hattı için ayrı bir fatura ve vergiler dahil aylık 20 TL’yi bulan sabit telefon ücreti ödeme zorunluluğundan kurtuluyor.

Telefonsuz internet için başvurudan başka işleme gerek yok

Yalın ADSL kullanmak isteyenler ”www.sadeceinternet.com” adresine girerek  ya daveya 4448866 numaralı Çağrı Merkezini arayarak başvuru yapabiliyor. Abonelerin taleplerinin yazılı olarak TurkNet’e ulaşmasından sonraki 10 iş günü içerisinde onay süreci olumlu sonuçlanan başvurular için Sadece internet hizmeti başlamış oluyor. Kullanıcının bu esnada bir sabit telefon hattı varsa bunu iptal ettirme zahmetine girmesine gerek kalmıyor. Çünkü yazılı onay karşılığında bu işlemi TurkNet üstleniyor. Böylece telefonsuz internet kullanmak isteyenler bürokratik işlemlerle uğraşma zahmetine katlanmıyor. Yerleşik işletmecinin koyduğu 8,13 TL’lik (vergiler hariç) “Erişim Ücreti” de hizmet bedelinin içerisinde yer alıyor ve kullanıcı bunu ayrıca yerleşik işletmeciye ödeme yükümlülüğüne sahip olmuyor. Ayrıca, Türkiye’nin en güçlü bağımsız telekom operatörü olan TurkNet’ten ADSL hizmeti almak isteyen tüketiciler, piyasanın en düşük aktivasyon ücretini ödeme avantajından da yararlanıyorlar.

8Mb’e kadar kotasız, telefonsuz internet ayda yanızca 34,99 TL

TurkNet’in Sadece İnternet hizmeti telefonsuz internet kullanmak isteyenlere avantajlı kampanyalar sunuyor. Kampanya kapsamında 1Mb hız 4GB kotalı, 8Mb’e kadar 4GB kotalı ve 8Mb’e kadar 6GB kotalı telefonsuz internet paketleri 6 ay boyunca ayda yalnızca 19,99 TL.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1440
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.