Yarım saat internet 3.23 TL

TTNET, Türkiye'nin 81 ilini kablosuz erişim noktalarıyla donattı. Kullanıcılar bu sayede ev ve iş dışında da hızlı İnternet bağlantısına sahip olabilecekler.

Müşterileri kendilerine her ay hediye edilen yüzlerce dakikayı ücretsiz kullanırken, aylık 10 saat kullanımı sadece 3 TL’ye satın alabiliyor.

TTNET müşterisi olmayan kullanıcılar ihtiyaç duydukları anda bilgisayarları üzerinden kredi kartı ile istedikleri sürede kullanım satın alabiliyor. Böylece TTNET müşterisi olsun olmasın tüm kullanıcılar “TTNET Uçan İnternet” ile İnternet'e hızlı ve güvenli bağlanabiliyor.

TTNET, artan WiFi noktaları ile tüketicilere kütüphane, kafe, restoran, havaalanı, terminal, üniversite, otel, fuar alanı, hastane, alışveriş merkezi, marina gibi birçok alanda İnternet'e kesintisiz erişim olanağı sunuyor.

İnternet bağlantısına ihtiyaç duyan herkes, TTNET WiFi logosu bulunan mekanlarda, taşınabilir ya da avuç içi bilgisayarları, WiFi uyumlu cep telefonları ve 802.11 b/g destekli diğer mobil cihazlar ile kablosuz İnternet'e bağlanabiliyor.

WiFi hizmeti ile İnternet erişiminin yaygınlaşması için çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “WiFi hizmetimiz sayesinde mobil İnternet kullanıcıları Türkiye geneline yayılmış TTNET WiFi servis noktalarından kablosuz hızlı genişbant İnternet erişiminin keyfini sürecek. TTNET olarak, İnternet kullanıcılarının ve abonelerimizin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla İnternet alanında öncü ve yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi. Yılmaz, İstanbul’dan Van’a 81 ildeki 3 binden fazla TTNET WiFi servis noktasını, Mart ayı sonuna kadar 4 bine, yıl sonuna kadar da 2 katına çıkaracaklarını söyledi.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1343
Yazar: Blue_moonYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.