Yazılımcılara destek müjdesi

 3 yaşından küçük bir yazılım şirketiniz varsa, en az bir ürün geliştirmişseniz Microsoft'tan tüm yazılım geliştirme araçlarınız bedava
Microsoft Türkiye, BizSpark programı çerçevesinde girişimcilerin yazılım endüstrisinde büyük birer oyuncu olabilmeleri için destek paketini duyurdu. Microsoft BizSpark programına katılan yazılım evlerine 3 yıl boyunca ihtiyaçları olan tüm yazılım geliştirme araçlarını bedava sunarken yazılım geliştiriicilerin ürün ve hizmetlerini anında tüm dünya ile paylaşacağı bir ortam da  yaratıyor.

BizSpark programı, çeşitli Microsoft ürünleri için üretim lisansı ve teknik destek sağlayarak yeni şirketlere yardımcı olmayı hedeflerken, programa dahil olan girişimciler yazılım lisanslarını ilk üç yıl boyunca ücretsiz kullanabiliyorlar. Program ayrıca girişimcilerin dünyaya açılması için de çeşitli araçlar sunuyor. Yazılım ve uygulama geliştirenler, çok geniş bilgi kaynaklarına erişim sağlayan, Microsoft uzmanları ve diğer girişimcilerle buluşmalarını sağlayan BizSpark Ağı’ndan istedikleri an yardım alabiliyor. Bu ağdaki uzmanlar sayesinde karşılarına çıkan yazılım sorunlarını hızlı ve etkin yöntemlerle çözebiliyorlar.

BizSpark, büyük bir platformun çatısı altında Microsoft teknolojileriyle yeni iş modelleri geliştiren girişimcilerin küresel iş topluluklarında kendi alanlarıyla ilgilenen diğer yatırımcılarla tanışmasını sağlıyor. Yenilikçi girişim sahipleri bu platform sayesinde teknik konularda ve iş süreçlerinde karşılarına çıkan sorunları daha kolay aşabiliyorlar.

Üniversite öğrencilerine profesyonellerin kullandıkları yazılım geliştirme ve tasarım araçlarına erişme olanağı sunan Microsoft DreamSpark programı ile de Microsoft’un yenilikçi teknolojileri ve gelişmiş yazılımları gençlerin kendilerini iş hayatına hazırlamalarına ve yeni projeler geliştirmelerine katkıda bulunuyor.
Kaynak:
Tarih:
Hit: 625
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.