Yeni bir yasak daha

Bu sefer haklı: Uyuşturucu ticaretinin yapıldığı anlaşılan bir internet sitesi kapatıldı
Yeni%20bir%20yasak%20daha
Hollanda'dan yayın yapan bir internet sitesinde bazı uyuşturucu maddelerin imalatı ve satışına ilişkin Türkçe yayınlar yapıldığı belirlendi. Antalya polisinin tespitleri sonucu mahkeme kararıyla siteye Türkiye'den erişim engellendi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekiplerince yapılan araştırmalar sonucu, Hollanda'dan yayın yapan web sitesinde, Türkçe olarak "Esrar Yetiştirme Kılavuzu" ve "Sihirli Mantar Yetiştirme Kılavuzu" adı altında bölümlerin bulunduğunun tespit edildiği bildirildi.

Açıklamada, sitede Türkçe verilen bu tür bilgilerin yanı sıra, site aracılığıylan esrar ve ecstacy hap satışının online olarak yapıldığı da belirtildi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün internet sitesine erişimin engellenmesi için mahkemeye başvurduğu kaydedilen açıklamada, müracaatı değerlendiren Antalya Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'nin, siteye erişimin engellenmesine karar verdiği bildirildi
Kaynak:
Tarih:
Hit: 1663
Yazar: WarninG_ErroRYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.