Yeni Mount & Blade Ateş ve Kılıç Playstore’da

Dünyanın en sevilen Orta Çağ oyunlarından biri olan Türk yapımı Mount & Blade’in yeni oyunu satışa çıktı. Türk yapımcı Taleworlds, rekor kıran serinin son halkasını, TTNET ile yaptığı anlaşmayla çok avantajlı fiyatlarla ilk olarak Türk kullanıcılara sunuyor.

Türk oyun stüdyosu Taleworlds’den, rekor kıran serinin en yeni oyunu Ateş ve Kılıç, Kırım Osmanlıları ve geliştirilmiş silah seçenekleri ile birlikte muhteşem bir Orta Çağ atmosferi sunuyor. Ateş ve Kılıç oyunu Playstore’da sadece 14,99 TL. Üstelik STEAM üzerinden aktif edebilme imkanı ile birlikte. Ek bir bilgi vermekte fayda var, Ateş ve Kılıç dünyadaki en uygun fiyatla Playstore’da.

Mount & Blade: Ateş ve Kılıç bu kez 17. yüzyılda geçiyor ve oyuncular, beş farklı medeniyetten birisini seçebiliyorlar. Oyunun en büyük yeniliği ise artık ateşli silahlarla savaşabiliyor olmanız. Beş farklı ulusa mensup farklı silahları oyunda kullanabiliyoruz. Çoklu oyuncu modu için eklenmiş yeni harita ve oyun özellikleri sayesinde destansı savaşları bu kez dünya tarihinden bir dönemde yaşayacaksınız.

Konu Mount & Blade olunca bir tavsiye vermeden edemedim. Oyunun Single modunu oynadıktan sonra, kesinlikle Online modunu da denemelisiniz. Bu modu ister başka insanlarla sunucular aracılığıyla oynayabilir, ister arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Şahsen ben arkadaşlarımla oynadığım Mount & Blade’den son derece zevk almıştım. Bir de Skype olunca, gerçekten çok eğlenceli saatler geçirebiliyorsunuz.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 1832
Yazar: BlackAppleYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.