Yüzerken Müzik Dinleyin

 MP3-çalarlar artık karada olduğu gibi suyun içinde de bizimle beraber. Finis SwiMP3v2 isimli MP3-çalar, müzik ve su tutkunlarına, su altında da müzik dinleme imkanı sunuyor.

Sıradışı spor ürünleriyle tanınan Finis firması tarafından üretilen SwiMP3v2 MP3-çalar, su geçirmez özelliğinin yanında yüksek ses kalitesi sunuyor. Ürün, diğer MP3-çalarlardan farklı olarak, ses titreşimlerini iletmek için kemiklerin iletkenliğini kullanılıyor. Çene kemiğinden gelen titreşimler, kulağın içine iletilerek mükemmel ses kalitesi sağlanıyor ve sadece müziğin sesini duymanıza olanak sağlıyor.

128 MB bellek kapasiteli Swimp3'ün yeni modeli SwiMP3v2, 256 MB bellek kapasitesine sahip. Her türlü yüzme kıyafetiyle uyumlu olan ürün ile, koşarken müzik dinler gibi yüzerken de sorunsuz bir şekilde müzik dinlenebiliyor. Finis SwiMP3v2 sualtı MP3-çaların pili, 4 saate kadar müzik dinlemeye olanak sağlıyor.

Finis'in işbirliği yaptığı MusicMatch sitesinden, internet aracılığıyla doğrudan SwiMP3v2'ye şarkı indirebiliyor. 180 dolar fiyatla satılan SwiMP3v2, gözlük, kulaklık, taşıma çantası, bilgisayar için bağlantı kablosu ve MusicMatch CD'si ile birlikte geliyor.

Kaynak:
Tarih:
Hit: 2081
Yazar: NautilusYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.