folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Acer Nitro 16 13.Nesil Core İ5 RTX4050 (Yorum Yapabilecek)

Acer Nitro 16 13.Nesil Core İ5 RTX4050 (Yorum Yapabilecek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Uzun süredir donanım ve oyun konusundan uzağım. Malum artık bir şey almak da zor, hal böyleyken anlayan veya tecrübeli arkadaşlar fiyat ve cihaz hakkında yorum yaparlarsa sevinirim.

https://www.vatanbilgisayar.com/acer-nitro-5-13-nesil-core-i5-13500h-rtx4050-6gb-8gb-1tb-ssd-16inc.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Sabahçılar için up olsun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

Fiyatına göre özellikleri iyi güzel ama Ram 16 GB olsaymış iyiymiş.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Hocam tam olarak ne için kullanacaksın ? detay verebilirsen daha net yorumlar gelecektir. Örneğin hangi oyunları oynayacaksın ?

8gb ram kafadan sıkıntı zaten 

طדṮ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Fiyat konusunda iyi ancak marka olarak Acer yorumları iyi bir marka değil. Dell G serisi Asus Rog serisi biraz daha pahalıdır ama iyidir. Dersen ki benim bütçem belli üzerine çıkmak istemiyorum ozaman sana mükemmel bir bilgi veriyorum GameGaraj markasını biliyorsundur. Monster rakibi olarak çıkartıldı arkasındaki firmayı biliyorum ve ciddi toplantılarımız oldu kendileriyle ürünler MSI oyuncu bilgisayarı üreten firmaya fason yaptırılıyor. Tabi birebir MSI kalitesi bekleme ama fiyat olarak Acerdan düşükse tercih edilebilir ürünlerdir.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    can498 bunu yazdı

Fiyatına göre özellikleri iyi güzel ama Ram 16 GB olsaymış iyiymiş.

Ram için 1 slot boş, 16 yapılabilir hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Hocam tam olarak ne için kullanacaksın ? detay verebilirsen daha net yorumlar gelecektir. Örneğin hangi oyunları oynayacaksın ?

Dostum 15-16 yaşlarında çocuk oyun için kullanacak. Gta, RDR2 tarzı oyunlar oynuyor PS5 te ama konsolu uzun süredir kullanmıyor, satıp bilgisayar alalım dedik.

Ram konusunda 1 slot boş, ekleme yapılabilir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Fiyat konusunda iyi ancak marka olarak Acer yorumları iyi bir marka değil. Dell G serisi Asus Rog serisi biraz daha pahalıdır ama iyidir. Dersen ki benim bütçem belli üzerine çıkmak istemiyorum ozaman sana mükemmel bir bilgi veriyorum GameGaraj markasını biliyorsundur. Monster rakibi olarak çıkartıldı arkasındaki firmayı biliyorum ve ciddi toplantılarımız oldu kendileriyle ürünler MSI oyuncu bilgisayarı üreten firmaya fason yaptırılıyor. Tabi birebir MSI kalitesi bekleme ama fiyat olarak Acerdan düşükse tercih edilebilir ürünlerdir.

Bir araştırayım hocam ama benim için daha fazla bilinmezlik olur. Dediğim gibi uzun süredir donanım konusundan uzağım, bu yüzden sizlere danışmak istedim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Alınır

Fiyatı uccuz

Ben i7 alırdım o ayrı

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Dostum 15-16 yaşlarında çocuk oyun için kullanacak. Gta, RDR2 tarzı oyunlar oynuyor PS5 te ama konsolu uzun süredir kullanmıyor, satıp bilgisayar alalım dedik.

Ram konusunda 1 slot boş, ekleme yapılabilir.

Anladım hocam, o halde ram 2x yapıp alınabilir, RDR2 cok yüksek performans vermez ama GTA'da sorun olmayacaktır.  ps5 satmadıysanız fiyat iletebilir misin hocam ? 

طדṮ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Rtx 4060'lı cihaz bakın. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 485 Toplam Mesaj: 14
oyun notebook laptop gaming notebook acer