folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Sosyalmedya BAN SERVİSİ (Instagram Facebook Whatsapp Snapchat)

Sosyalmedya BAN SERVİSİ (Instagram Facebook Whatsapp Snapchat)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nordic
    Nordic's avatar
    Erkek
    MikRoBiT bunu yazdı

Sanırım gereksiz polemiklere girmeye gerek yok. WhatsApp banla ilgili soranlara birkaç ss

https://postimg.cc/gallery/BKmKp1H

Hiç Türk hattı banlatabildiniz mi hocam?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı
    maydin bunu yazdı
    FCN bunu yazdı
    maydin bunu yazdı

Referans ✔️

İşini yapar hemde hemde kusursuz. İyi profesyoneldir 

353 login sayısı, 2009 den beri konu yok. gerçekten güven verdi hemen çalışmalıyız.

Yol yemez kamil yaa :) okumada biliyor bak anladığım ahhaaa

https://www.tahribat.com/forum/osint-arsiv-acik-veritabanlarindan-bir-kisi-hakk-257685

aklna gelmişte ordan burdan bulma konuyu buraya gelip pastelemişin 3 5 kişi de konuna yazmıs fakat gelen postlar ''eline sağlık'' tan öteye gitmemiş yani konunun eri bile oldugunu göstermemişsin saatler sonra konu tozlu rafa kalkmıs hatta bide soru soran olmuş bi tarafına takıp insanları umursayıp cevap bile vermemişsin gelip buraya senden süphe duymuş insana ''kamil'' demişsin..  referans isteyen insanlara utanmasan hoşt çekiceksin.. hayırdır sen..

ben böyle mesajlara gülüp geçerdim de inceden seziyorum hangi banlı babayiğitsin de aklına seneler sonra başka hesabın oldugu gelmiş..  ben referesans oldum diyerek olmuyo böyle şakşaklıcık deniyo buna.. 

3 5 hack formuna üye olupta konu okuyupta uzmanız diye geliyonuz ya böyle .. ben taa

içine oturmuş kamilin yine gelmiş. Üşenmemiş bide böyle işler için ikinci bir hesap açmış dümenci. üslubunu değiştir bari. Biraz zeka biraz gayretle bari saygımızı kazan. 

Profilinde yazdığı gibi harbi BOŞ ADAM ! 

Bildirimleri kapatayım bari kurtuluş yok amk :/

maydin tarafından 25/Nis/24 17:27 tarihinde düzenlenmiştir

İmza yerine parmak basmayı tercih ediyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    maydin bunu yazdı
    csabanci bunu yazdı
    maydin bunu yazdı
    FCN bunu yazdı
    maydin bunu yazdı

Referans ✔️

İşini yapar hemde hemde kusursuz. İyi profesyoneldir 

353 login sayısı, 2009 den beri konu yok. gerçekten güven verdi hemen çalışmalıyız.

Yol yemez kamil yaa :) okumada biliyor bak anladığım ahhaaa

https://www.tahribat.com/forum/osint-arsiv-acik-veritabanlarindan-bir-kisi-hakk-257685

aklna gelmişte ordan burdan bulma konuyu buraya gelip pastelemişin 3 5 kişi de konuna yazmıs fakat gelen postlar ''eline sağlık'' tan öteye gitmemiş yani konunun eri bile oldugunu göstermemişsin saatler sonra konu tozlu rafa kalkmıs hatta bide soru soran olmuş bi tarafına takıp insanları umursayıp cevap bile vermemişsin gelip buraya senden süphe duymuş insana ''kamil'' demişsin..  referans isteyen insanlara utanmasan hoşt çekiceksin.. hayırdır sen..

ben böyle mesajlara gülüp geçerdim de inceden seziyorum hangi banlı babayiğitsin de aklına seneler sonra başka hesabın oldugu gelmiş..  ben referesans oldum diyerek olmuyo böyle şakşaklıcık deniyo buna.. 

3 5 hack formuna üye olupta konu okuyupta uzmanız diye geliyonuz ya böyle .. ben taa

içine oturmuş kamilin yine gelmiş. Üşenmemiş bide böyle işler için ikinci bir hesap açmış dümenci. üslubunu değiştir bari. Biraz zeka biraz gayretle bari saygımızı kazan. 

Profilinde yazdığı gibi harbi BOŞ ADAM ! 

Bildirimleri kapatayım bari kurtuluş yok amk :/

sana göre herkes kamil zaten :) kim dümenci belli sanki.. kim üşenmeyip yan hesabından kendine ref oluyor da belli bence.. 2 tane ünlem koyunca adam oluyosun ya ben senin taa .. :)  2 post atıp ta kendini bilir kişi sanıp ta buraya geliyon ya senin ben taa x2 :) sen beni sana ayar olan ilk kişi sanıyosun ya onunla beraber ben senin taa :) dümenci diyip  2 ci hesap açmış diyon ya açılan tüm hesaplarla beraber ben senin taa :) sence burdaki forumdaki kişiler bu üç kağıdı yer mi :))

ah şöyle yap ismim belli cismim belli saklanan biri de değilim işsizliğini boş işe harca bul sosyalmedyami bilmem neyimi kapa burda ibreti alem et bu işi yapıyom diye millet adammış desinler kekoluktan atlarsın işte level.. 2 3 konu açıp kendini ordinaryus sanıyon ya senin ben yedi.. :) hodri meydan sıktırıyosa kapa :))

ama bence sana ders olsun 2 konu açıp 2 hesap açıp ip bilmemneyin değiştirip milleti keklemeye çabalayıp lamerliğe çalışma.. çalışırsan da ben senin taa :)) hadi uza

not: capslock a basıp büyük büyük yazıp bi iş yaptım sanıyon ya hıaaaaa... :)

csabanci tarafından 25/Nis/24 20:17 tarihinde düzenlenmiştir

Evrim içi mürit..laugh is live..
Toplam Hit: 1855 Toplam Mesaj: 34
ban facebook whatsapp instagram snapchat