folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yurtdışı Kulaklık Alımı İçin Site...

Yurtdışı Kulaklık Alımı İçin Site...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xyzavp
    xyzavp's avatar
    Erkek

Arkadaşlar

Dışardan bir kulaklık almak istiyorum. Bu aralar alım işlemi yaptığınız, güvenilir, site-siteler var mı?

Eskiden mymemory vardı, çok uygun fiyata getiriyordu 1-2 kulaklık almıştım lakin ülkemize gönderimi kapatmışlar :(

Herkese iyi günler dilerim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

eforchina.com var adamlar birebir kalite Apple earpods satıyor üzerinde Apple logosu bile var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

mymemory  amazon.co.uk üzerinden tr ye gönderim yapıyor olması lazım ama güncel kargo parasını filan bilmiyorum. Amazon.com da alternatif olabilir ama en son 70dolarlık bi headset vardı almaya yeltendim 36dolar kargo çıkarmıştı.

Amerikada filan olan müridlerden rica edebilirsin amazon dan onların adrese yollatıp tr ye dönüşte ynalarında getirebilirler.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xyzavp
    xyzavp's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

eforchina.com var adamlar birebir kalite Apple earpods satıyor üzerinde Apple logosu bile var.

orjinal almayı planlıyorum; akg-sennheiser gibi markalar arasından.

ama site çok güzel başka alışverişlerim için not aldım. :)

xyzavp tarafından 17/Ara/13 08:08 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xyzavp
    xyzavp's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

mymemory  amazon.co.uk üzerinden tr ye gönderim yapıyor olması lazım ama güncel kargo parasını filan bilmiyorum. Amazon.com da alternatif olabilir ama en son 70dolarlık bi headset vardı almaya yeltendim 36dolar kargo çıkarmıştı.

Amerikada filan olan müridlerden rica edebilirsin amazon dan onların adrese yollatıp tr ye dönüşte ynalarında getirebilirler.

bakındım internette amazondan da kapattılar dediler ama ben ne olr ne olmaz diye mail yolladım adamlara bakalım...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

EBay, Amazon ya da herhangi bir Sennheiser Şubesi'ne uğra al. 

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xyzavp
    xyzavp's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

EBay, Amazon ya da herhangi bir Sennheiser Şubesi'ne uğra al. 

Sennheiser in ulkemiz temsilcisi cok yuksek bir kar koyarak satmakta ondan yurt disindan getirtmek niyetindeyim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sennheiser in hangisini istiyon

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xyzavp
    xyzavp's avatar
    Erkek
    sorry_13 bunu yazdı

sennheiser in hangisini istiyon

şu an için birkaç model ve marka arasında gitmekteyim. akg de bakmaktayım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Audio-technica ürünleri için

http://cooljapannow.jp/

sitesine bakabilirsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xyzavp
    xyzavp's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Audio-technica ürünleri için

http://cooljapannow.jp/

sitesine bakabilirsin.

tavsiyeniz için teşekkürler spariş verdiniz mi daha önce?

Toplam Hit: 2618 Toplam Mesaj: 18