Adsl Account Calmak

Adsl Account Calmak

Giriş:

Bu dökümanda size adsl accountu çalmayı anlatacağım. Unutmayın çalacağınız account hızınızı değiştirmez. Sadece beleşe girersiniz. Kotalı adsl kullananlar bu sayede mağdur olmazlar...

Öncelikle bu işlem için gerekli olan programları Tahribat.Com Download arşivinden çekin. çekin.

*SuperScan

*Revaliation

1-) Super Scan adlı yazılımı açıyoruz ve "Port List Setup" a girelim

2-) "Port List Setup" sekmesinden 21, 23, 80 adlı portları açalım (resimdeki gibi yeşil tickli olacak) Sonra bunu "Save" sekmesine tıklayrak kaydedelim. Bu port listesini kullanacağız.

3-) Şimdi geldik önceden hazırladığımız port listesindeki, port aralıklarını taratmaya. Kendi ipinizi üstteki kutucuğa("Start") yazın. Daha sonra "1..254"  butonuna basın alttaki "Stop" kutucuğunu kendisi türetecektir böylece kendi gateway'inizi taramış olursunuz. Çok fazla adsl almak için arkadaşlarınız iplerini alın ve aynı işlemleri uygulayın. Ben bir gateway'i tarattım. Yanında "+" işareti olan Ip adreslerinde bizim tarattığımız port veya portlar açıktır demektir. "+" ya tıklıyoruz böylece hangi portun açık olduğu ortaya çıkıyor.

Örnekte inceleyelim:

Ben örnek olarak "85.99.99.39" Ip adresini seçiyorum. Gördüğünüz gibi aradığımız 3 portta açık. Şimdi Ip adresine Mouse'umuzla sağ tıklıyoruz ve "Ftp", "Telnet" "Web Browse" gibi seçenekler geliyor karşımıza. [Not: 80 portu Internet explorer veya browserlar için, 23 portu Microsoft Telnet için, 21 portu ise Ftp içindir, sağ tıklayıp seçeceğinizi ona göre yapın.]

Öncelikle Telnet'ten bağlanıp modemin markasını görmem lazım ayrıca Telnette login olursak şifreyide değişteribiliriz. Öncelikle Telnetle bağlanıyoruz ve Login girişi ve şifreyi soruyor. Her türlü  Marka Modemin kurulum şifrelerini almak için buraya tıklayın Şimdi bizim şansımıza bunun markası zoom çıktı

login: admin

şifre: zoomadsl

Giriş yapıyoruz. Istersek modem şifresinide değiştirebiliriz. Aşağıdaki şekilde gördüğünüz gibi:

Şifremizi değiştirdik. Şimdi madem bu modemin 80 portu açık, hemen ip adresini browsera(Internex explorer, firefox, vb..) yapıştırıyoruz. Kullanıcı adı ve şifre istiyor.

Kullanıcı adı: admin

Şifre: değiştirdiysek değiştirdiğimiz. Değiştirmediysek modem markası yerinden öğreniyoruz.(Not: Telnetten girince modem markası yazar direk browser'dan girince marka yazmaz.Elinde sonunda Telnetten bir bakış atmak zorundayız.) ve Evet karşımıza ayarlar çıktı.

Artık adsl accountu çalmış olduk :)

http://adslkota.ttnet.net.tr/selfcare/login.jsp bu adresten şifreyi kontrol edebilirsiniz. Ayarları değiştirmemenizi tavsiye ederim. Şifreyi değiştirirseniz adam uyanır böylece yeni şifre ulaştırırlar adama. Boşuna çalmış olursunuz.

*Modem ayarlarına girdik gördüğünüz gibi, oralarda port açabilmekte olması lazımdı :) eğer port açabilirseniz. Telnetten "o IPADRESI [açılan port] " diyerek pcye sızabilirsiniz.

Bu döküman benim tarafımdan Tahribat.com için yazılmıştır. Tüm hakları saklıdır.

Fistandantilus® -2005

Tarih:
Hit: 29532
Yazar: Fistandantilus

Taglar: adsl account calmak


Yorumlar


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

YasamaK tarafından yazıldı. Tarih: 13/Ağu/16 00:08
teşekkürler resimlerde sıkıntı var.