N-Keylogger v1.3 ve Kullanımı

Programın sitesini internetten bulup indirebilirsiniz...

Tanıtım:

N-KEYLOGGER, Visual Basic'de programlanmış bir keylogger yazılımıdır. Keylogger'ın amacı kurbanınızın bilgisayarını dinlemektir. Bundan kasıt, PC'de hangi uygulamalar açık hangi sitede geziniliyor, klavye ile ne yazılıyor bütün bunların hepsinin mailimize gelmesidir. N-KEYLOGGER, diğer keylogger'lar dan farklı olarak açılan bilgisayarın Hotmail, MSN, ICQ, Miranda vs. account bilgilerini doğrudan mailimize yollamasıdır. N-KEYLOGGER, sisteme yayılış ve yerleşme açısından türdeşlerinden farklı oluşundan dolayı, anti-virüs programlarına yakalanmamaktadır. Bir kere yayıldı mı, bünyesindeki Trojan Silici haricinde hiç bir yazılım ile silinemez.

Programın Kullanımı:

Program, türdeşleri gibi iki kısımdan oluşur. Bunlar, server ve client'tir.Client, bizim server'ı kendi konfigurasyonumuza göre hazırlamamıza yardımcı olur. N-KEYLOGGER v1.2.exe isimli dosyadır.Server ise bizim yaratacağımız ve bunu karşı tarafa gönderip onun açmasını sağlayacağımız küçük programcıktır. Bu programcık, logları mailimize göndermek için internet bağlantısını kullanmamızı sağlaar.

Programın Arayüzü & Resimli Anlatım:

Download ettiğiniz dosyayı, şekildeki gibi RAR'dan çıkarınız. Daha sonra elinize 2 dosya ve 1 klasör gelecektir. OCX dosyasını, C:/Windows/System32 'ye kopyalayınız. Daha sonra N-KEYLOGGER v1.2.exe 'yi çalıştırınız.

E-mail:

Tarih:
Hit: 15260
Yazar: renegadealien

Taglar: n-keylogger v1.3 ve kullanımı


Yorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.