Norton Ghost ve Sistemin İmage'ini Almak

Gerekli olan program olan Norton ghost'u versiyonları ile birlikte WwW.TaHRiBaT.CoM >dosya arşivinden indirebilirsiniz.

Merhaba Arkadaşlar,

İlk olarak size benim bu yazıyı yazmaktaki amacımı söyleyeyim. Gerek chat yaptığım arkadaşlarıma gerekse görüştüğüm kişilere Norton Ghost dediğimde veya image dediğimde bunlardan bir çoğunun bunların anlamını bilmediğini yada duyduğunu fakat kullanmaya cesaret edemediğini "ya bilgisayara bir şey olur" diye düşündüklerini fark ettim...

İşte amacım Tahribat.com müritlerini sistem yedekleme ve Norton Ghost’un kullanımı hakkında bilgilendirmektir.

Şimdi asıl konumuza gelelim... Bir windows'un nelerden dolayı çöktüğüne göz atalım ilk olarak isterseniz. Virüsler, yanlış olarak kaldırılan yazılımlar, kötü yazılmalarından dolayı sistem dosyalarının bozan programlar, Kendi dalgınlığımızdan dolayı meydana gelen hatalar... İşte bu hatalardan dolayı bilgisayarımıza format atmak zorunda kalıyoruz. Peki bu ne kadar zahmetli bir iş? Windows'u kur, tüm driverları tanıt, gerekli programları, office'i, falanı filanı kur... kur... Bazen bu iş 4-5 saate kadar uzayabiliyor. Ama artık bu olmayacak!!! Çünkü ben varım :)))

enegadealien-www.tahribat.com-Her hakkı saklıdır.

İşte bu durumda Norton Ghost giriyor devreye... Şu anda inanmayacaksınız belki ama bilgisayarımın günde 4 yada 5 kez formatladığım oluyor... Hatta tahribattan chat yaptığım bir çok mürit görmüştür bunu. “Bekleyin millet biraz, windows gene çöktü” diyerek chattan ayrıldığımı ve 4-5 dakika sonra gene bağlandığımı... İşte bu dökümanı okuduktan sonra sizde benim gibi diyebileceksiniz :) .

Tarih:
Hit: 3736
Yazar: renegadealienYorumlar


Siftahı yapan siz olun
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.