0850 Hat Arama Ücreti Çılgınlığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Müridler,

Geçenlerde HGS yerine OGS den girdim çıkışta giriş yok vs yazdı. Dedim bir arayıp ceza olmadığından emin olayım 0850 460 6060 i aradım 6 dk sonunda beklediğim kişi sayısı halen 28 olduğu için kapattım.

Sonra bir fatura geldi kol mübarek. bu görüşme içn tam 7 tl + kdv + ötv çakmışlar.

Şimdi benim sorum şudur bu ücret nerede yazar? Neye göre istiyorlar bu parayı? Nereden öğrenecez kimi kaça aradığımızı? Bilgilendirme yapmadan bu kadar fatura çakmaları normal mi?

Eskiden 0900 lü hatlar vardı arayınca üst komşusunun ona neler yaptığını falan anlatırmış(valla radyoda anlattılar oradan biliyom) onların ücretleri de aha böyleydi. Ama en azından reklamlarında dk fiyatı falan yazıyordu.

Anıl
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Valla  elleyen yok karışan yok. 

100kb internet için 9tl aldıklarından beri . müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerden anladığım kadarıyla 

hiç uğraştırmadan  direk domalıyorum . 

sanada tavsiyem sende öyle yap yoksa kafayı yersin . tecevüz kaçınılmazzsa zevk almaya bakmayı bilmek lazım . 

not: gece 01,30 da 8-9 dakika neyin sırasını bekledim eyyyy telekom . 

samaccc tarafından 29/Ara/16 13:20 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

her yöne dk bitmiyor benim sıkıntı yok 850 ile sadece yurt dışını arıyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonla niye uğraşıyorsun ki ? Google'da ilk sırada çıkıyor :

http://uygulama.kgm.gov.tr/ihlal/Sayfalar/ihlal.aspx

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

http://lmgtfy.com/?q=ogs+hgs+ka%C3%A7ak+ge%C3%A7i%C5%9F+sorgulama   bari siz yapmayın hocam :))  

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hacılar öyle diyonuzda arkadaşda aynı durumdan daha doğrusu plaka okumadığında ilk başta sallamıyor sonra sorguluyor çıkmıyor zart diye 150 tl gibi bir para çaktılar. Arayıp sorup yok cevabı almadan rahat edemiyor insan zira kayıt olmuş oluyor. İnternetten istediğin kadar bak adama kanıt olarak veremiyorsun "aha sorguladım yok dediydiniz" diye.

mkyb bunu yazdı

Anlamadım reyis dediğini. Nerede ne çıkıyor? Ücret mücret yazmıyor bu sayfada?

Anıl
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

benim arabanın eski sahiplerinden birinin 2010 yılında kaçak geçiş görünüyor, sorun olur mu?

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 1746 Toplam Mesaj: 7
0850 hat 08504606060 0850 hat ücretleri