folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.com Programları®
linefolder 0X0000008e Yardım Edin Ne Olur

0X0000008e Yardım Edin Ne Olur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saltiks
    saltiks's avatar
    Erkek
    arkadaşlar mavi ekran 0x0000008e devamı0xc0000005 0x8054a896 0xb7e62b88 0x000000000 bu ekranda registry mechanic adlı programı çalıştırıp deep scan ve file extensions kısımlarını tararken oluyor. çözemedim bir türlü . bilen varsa yardım etsin  bana ya bill gates bulicam yada notebook elimde kalıcak.

saltiks
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schreck
    schreck's avatar
    Erkek
    xp kurulu bir makinada hdd formatı fat32 ise bu gibi sorunlar yapabilir..

Sert iklimin mert delikanlısı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

yüklü olan programlardan, işletim sistmeindeki sorunlardan, driverlardan ve daha yüzlerce sebepten olabilir...

registy ile ilgili taramada bu cıkıosa eğer registy ile ilgili bir sorun yada regisrty mechanicdede bir sorun olabilir..

eğer cok taktıysan kafaya at bi format düzelecektir eğer donanımsal bi hata yok ise...

belki registry mechanicdedir sorun mesela system mechanic ile dene bi...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    ram(ler)den olabilir.. rami farkli slota takip bi dene istersen.. 
Toplam Hit: 3101 Toplam Mesaj: 4