1 Günlük VPS Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Merhaba, filtre denemesi için üstüne herhangi bir işletim sistemi,masaüstü ortamı ve vnc server kurabileceğim bir vps arıyorum. Aslında eve telefon edebilsem şifreyi alıp, kurabilirim ama o imkan yok :(

Not: @mkyb senin tavsiye ettiğin bir sms sitesi vardı, flybatwin'e , o neydi?

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Google veya amazon free tier kullanabilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Google veya amazon free tier kullanabilirsin.

İkisi de telefon ve kredi kartı istiyor. Bu ikisi de bende yok :( Telefon olayı 1 haftaya çözülür ama diğeri yok.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
Toplam Hit: 1465 Toplam Mesaj: 3
server vps vnc