15 Program...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    1- Açılış görüntüsü değiştirme: Açılıştaki Windows yazısının yerine başka bir şeyler koyabilirsiniz programın içinde sadece 5 tane var ancak sitesinde oldukça bol miktarda ücretsiz görüntü mevcut
    2- Cd rom yöneticisi: Cd rom unuzu ctr+alt+J (dışarı çıkarmak için) ,ctrl+alt+L (içeri almak için) kullanıla bilir. Ufak bir fikir multimedya klavye kullanan arkadaşlar bu komutları tuşlar atayarak tek tuşla cd rom unu yönet bilir.
    3- Müzik Dönüştürücü (Conveter): Crackli oldukça iyi bir program işini çok iyi yapıyor. Kullanım sırasında sağ taraftaki bölümden istediğiniz özelikleri ayarlıya biliyorsunuz. (128kbps,192kbps…..veya 44000 khz…. Gibi)
    4- Divx e dönüştürme : En başta deneme sürümü verdiğim için özür diliyorum ancak cracklisini bulamadım. Daha üst versiyonları da var ancak kullandıklarım içinde içlerinde en iyisi bu diğerlerinde cevrim sonrasında ses de ve görüntüde çok büyük kayıplar oluyor yada sesle görüntü birbirini tutmuyor. Bu programda öyle bir sorun yok ve en kötü ihtimalle %50 oranında alanı küçültüyor çok az bir görüntü kaybıyla bunu gerçekleştiriyor
    5- Dosya renklendir: dosyalarınızın renklerini değiştirmeye yarıyor kurulduktan sonra dosyayı sağ tıklayıp label dan istediğiniz rengi verebilirsiniz.
    6- Dosya yönetimi: Free commander msdos bilen arkadaşlar hemen tanırlar comand comaderın Windows versiyonu. Özellikle ikili olarak açılan pencere sayesinde dosyayı bir yerden bir yere aktarma için ideal. Kilitli dosyalrı silmek ve isimlerini değiştirme işlerini yapabiliyormuşsunuz ancak o özelliği deneme fırsatım olamadı olmadı.
    7- Ekran koruyucu: Motorla iligilenen yada bu konular hoşuna giden arkadaşlara güzel bir ekran koruyucu
    8- Hdd guard: 2 tane gard var içinde (DeepFreezeSTDEval 5.50 ve Recovery Genius 5) Recovery Genius 5 i tavsiye ederim BENCE daha kullanışlı ve deepfreeze kadarda kasmıyor…
    9- Kurtarma programları: Bilgisayarınıza format dahi atsanız dosyalarınızı geri getirmeye yarıyor.
    10- Resim çizme: İlk okuldaki sulu boyalarını pastellerini mum boyarlını özleyen arkadaşlara Çok güzel bir resim takımı. Eğer benim gibi cin aliden başa bir şey çizemiyorsanız dahada zevkli oluyor.
    11- Sözlükler: İçinde farklı olarak birkaç(4 tane diller arası sözlük, Bilgisayar terimleri ve isimler sözlüğü) sözlük var.
    12- Medyaplayer klasik: biraz eski ve geç açıyor ancak diğerleri gibi nazik değil yok ben bu cdyi beyenmedim, bunun burasında sorun var ,ben bunu okumam demiyor. Var gücüyle okumak için yırtıyor ve çoğunluklada başarıyor
    13- Divx codekeri: Şimidiye kadar birçok codek denedim bir coğu bilgisayarda sorunlar oluşmasına yada kasılmasına sebep oldu. ancak bunları numara sırasına göre kurarsanız hem çok iyi çalışıyor hem de sorun vermiyor
    14- Ajandalar içinde 4 farklı ajanda var anacak en iyisi 1. sıradaki diğerlerini niye verdin diyecek olursanız maksat çeşit olsun
    15- Geri sayım Sayaçları ve saatleri: Bilgisayarınız istediğiniz saatte kapatmanıza sağlarlar. İçlerinde en iyisi bence 1 yazan

NOT: vermiş olduğum bütün programlar bilgisayarımda kurulu ve kullanılmakta olan programlardır.Hiçbir şekilde sorun yaşatmamaktadırlar. Bu Programlardan daha iyisinin olduğunu düşünen arkadaşlar LAVUK LAVUK konuşmak yerine yapıcı bir iş yapıp bizimle bildikleri programları paylaşırsa sevinirim.

1-7 arası: http://www.hemenpaylas.com/download/285500/PART1-7ARASI.rar.html
    8-15arası: http://www.hemenpaylas.com/download/285660/PART8-15_ARASI.rar.html

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    er3bus
    er3bus's avatar
    Erkek
    saol
    (lavuk lavuk konuşacaktım notun üzerine vazgeçtim)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    :) o zaman yapıcı bir şey yap bizimle paylaş

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
Toplam Hit: 825 Toplam Mesaj: 3