folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 185/60 R15 Yaz Lastiği Önerisi

185/60 R15 Yaz Lastiği Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Yaris 2012 aracımın yazlıkları bitik durumda. Aklımda uygun gördüğüm petlas imperium var şuan. Orjinal boyutlarda kullanmaya devam edeceğim. Farklı boyut tavsiyesine gerek yok. Petlas şuan 260-70₺ civarlarında adeti. Bu fiyatlardan çok sapmayacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

continental 4 lastik için 4k den fazla verdm üstad 260 tl alacağın lastiklerde ani frenlerde tabanda yanma yapabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Goodyear EfficientGrip Compact :

Yol tutuş : B, Yakit : B, Ses: 69 DB 

veya hesaplı olsun dersen,

Falken SINCERA SN832 ECORUN: 

Yol tutuş : A, Yakit : C, Ses: 69 DB 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Lastikte Bridgestone arabanın üstünde gelen lastiğe devam ekstra anlatmak gerekirse global büyükler Goodyear,continental,Michelin,Bridgestone Vs continental güzeldir ama çok gereksiz pahalıdır alman olduğu için Goodyear hoş güzeldir kullanırsın doğru lastiği amacına göre kullanırsan paranı boşa vermemiş olursun Michelin beş para etmez dünya para verip alırsın yumuşak hamurları filan meşhurdur formula 1 aracımı kullanıyoruz normal şekilde 30000 km yol yapmayacağınız lastiklere sahip fransız işidir hayatımda 1 kere aldım baktım diğerlerinden beter değiştirdim attım lanet olası Peugeot kafalı lastikleri Bridgestone al hata yapmazsın 60000 km yol yap senden kralı yok.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

https://www.lastikcim.com.tr/goodyear-efficientgrip-performance-185-60r15-84h/

Ben bundan kullanıyorum bana da seneler önce arkadaş tavsiye etmişti kendim de araştırıp aldım memnunum. Çok daha ucuza lastikler var ama canımızı yolda bulmadık bazen birkaç metre erken durmak bile hayat kurtarabilir. Aracın her şeyinden kısın ama lastikten kısmayın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    StruggleR
    StruggleR's avatar
    Erkek

Benim lastiklerde 185 65 15

Uzun süre continental aldım ancak en son dunlop aldım. Dunlopu tek geçerim doğrudan diş yemiyor ve çok sağlam bir lastik. Öyle kolay kolay yanağı yarılmıyor ve fiyatı da güzel. Bir ara sıfır passatın üzerinde geliyordu diye biliyorum..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

tabiki nokian...

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Herkese teşekkürler. Petlas imperium 535 aldım güvendiğim ve ürünü almamda herhangi bir çıkarı olmayan bir oto tamircisi komşumun tavsiyesiyle. Ürünü övdüler bayağı. İstanbul'da kışın da çok rahat kullanırsın dediler. Zaten sert bir kış olduğu yok artık. Olsa da en fazla 2 3 gün kar kalıyor. Daha sadece lastikçiden eve gelirken kullandım. Bakalım memnun kalacak mıyız.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    micropin
    micropin's avatar
    Erkek

Ben de petlas almayi dusunuyorum. Bizim milletin urettigi urunlere pek guvenilmez ama zaten araba 15 yillik, riskli islere girisilmez. Pahali lastik alsak ne olacak.

"Nasıl doğabilirsin ki yeniden önce küle dönmeden..."
Toplam Hit: 1216 Toplam Mesaj: 9
oto lastik