1And1 Domain Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Theholiqan
    Theholiqan's avatar
    Erkek

Merhaba

5 gün önce 1and1 firmasından yeni hesabım ile 2 adet 1$ lık domainlerden aldım. Parayı kestiler ve contracts bölümünde gözüküyor ancak locked yazıyor. Sistem kredi kartımdan ya da paypal hesabımdan doğrulama istiyor. 1$ çekip geri yatıracaklarmış. Kartımı ve bir kart daha denedim doğru girdiğim halde parayı çekemedi. Finansbank onaylanmadı tarzında smsler atıyor. Bana bir yardım ederseniz sevinirim. Sanal kart oluşturdum akşam onu deneyeceğim. Parayı verdim ama şu register kısmını atlayamadım işte. Diğer arkadaşlarım kullanıyorlar ve bir sorunları olmadı şimdiye kadar hatta kendi adıma kayıtlı domain de başka bir arkadaş tarafından 1and1 firmasından alındı. Sorun  ne cidden bilmiyorum

Teşekkürler

Bize çağ dışı diyorlar Doğrudur; Çağlar açtık, çağlar kapattık Çağlar bizden geri!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Keşke hiç almasaysın. 5-6 sene önceydi sanırım. Ben de o füryaya katılmıştım. Ama domain sonra nasip olmuyor. En azından bir sene kullanırsın. Doğrulama şeyine gelirsek, emin değilim ama online bankacılıktan provizyon olabilir ya da yanlık hatırlamıyorsam kimlik fotokopisi istiyorlardı aktif etmek için.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Theholiqan
    Theholiqan's avatar
    Erkek

İlk yıl kullanmak için zaten sonra başka bir çaresine bakıcam. Çünkü totalde çok pahalıya geliyor ve para getirecek bir iş olmadığı için fazla da zorlamak istemedim. Kimlik fotokopisi vs. gerekmiyor da sadece karttan bunu istiyorlar fakat çekemedi aptallar. Sinirim bozuldu kartı paypala bağlayıp çektirmeyi düşünüyorum belki işe yarayabilecek bir yöntem olabilir.

Bize çağ dışı diyorlar Doğrudur; Çağlar açtık, çağlar kapattık Çağlar bizden geri!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

bende  bir hafta önce oradan domain aldım 2-3 gün panelde locked yazdı sonra mail geldi.. bende kimliğin fotografını gönderdim açtılar. sıkıntı felan olmadı... 

kartfinansla aldım bende..

birşey soracam 2. domaini de mi 1 dolara aldın.. ben sorgulayınca 2. domaine 7 dolar felan dedi.

Toplam Hit: 890 Toplam Mesaj: 4
domain domain 1and1