2 Adet Satılık İşlemci

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

intel p4 2.9 ghz + intel p4 3.0 ghz 2mb önbellek = 100 TL

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

bunlara bide anakart uydur ben alcam ... 

herşeyin bir şeyi vardır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

işletmeci sandım hehe kaç pin

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

nida ben arkadas sorayım oo arıyordu  olursa ben sana ulaşırım  bide kaç pin bunlar

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

İşlemciler 775 pin ..

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:
    -----------------------------

bunlara bide anakart uydur ben alcam ... 

-----------------------------

Hocam 3.0 ghz olan işlemcinin anakartıda var ama anakartın ram slotlarında bi sorun olabilir onu daha denemedim normalde çalışıyodu ama geçen  gün denedim rami yaktı . 2 gblik ram çöpe gitti :D   başka bi ramla  kontrol edicem olursa anakartla  beraber  veririm

Toplam Hit: 769 Toplam Mesaj: 6