200 Wepower Kazanma Şansı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Arkadaşlar wepower diye geleceği çok parlak bir coin var. ICO'suna katılmayanlar veya elinde olmayanlar için güzel bir fırsat sağladılar.

25 şubata kadar sürecek olan binance oylamasında oy wpr oy veren herkese 200 wpr hediye edecekler eğer kazanırsa. Ve yüksek ihtimalle kazanacak. 

Oylama yapacağınız zaman binance sizden 0.1 bnb istiyor.Kanıt içinde 0.2 bnb gerekli. Çünkü oy verdikten sonra tekrar wepowera oy kullanımına bastığınızda ekrana gelecek "Zaten oy kullandınız" yazısının screenshotını yollamanız gerekli.  Bunun için gerekli 0.2 bnb ödemesini wepower size gönderecek. 2 adet google formu var aşağıda. Birincisiyle kayıt olacaksınız . Ardından wepower size bnb yollayacak. (eğer hesabınızda 0.2 bnb varsa hemen oy verin uğraşmayın. Wepower ödemeleri belirli bir süre sonra yapabiliyor. Birkaç saat vs. gibi. ) . 

Aşağıya gerekli linkleri atıyorum. Düşük bir ihtimal wepower giremese bile bir kaybınız olmayacak. Gerekli bnb zaten size gelmiş olacak. Hadi diyelim ki gelmedi. 1 dolar riske edeceksiniz :)

Ref mef yok . Zaten olsada link atmam. Yardımcı olmak isteyen varsa bitcoinforumdan merit satsın bana :) 

Let’s get our efforts together once again and win this nomination! (oylamayı hep birlikte kazanalım ıvır zıvır.)
    The voting starts on 2018/02/21 at 10:00 AM (UTC) and runs until 2018/02/25 10:00 AM (UTC). (Oylamanın başlangıç ve bitiş saatı)

The voting link is www.binance.com/vote.html (oylama sayfasının linki)

Binance BOUNTY https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAPoPzobnaPw0li6CaF0AnIhivKA8wKeci4-TJEl2ub0VW1g/viewform  (ilk kayıt formu)

BOUNTY REPORT FORM
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWAMsJ1xauCH9rZYWzmvpbASz8IjnKoX9gEPsTfSi2X1gQdA/viewform (oy kullandıktan sonra doldurulacak rapor formu)

Join group WePower for Binance for successful voting https://t.me/Wepowerforbinance (telegram wepower bounty konusu)

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

cüzdanlar nereden açılıyor hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

harbiden ha, cüzdanları nasıl elde  ederiz?

fuck the system!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GhostHD
    GhostHD's avatar
    Erkek

bende coin çıkartacam artık.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Myetherwallet cüzdanı gerekiyor hocam . Kendi sitesinden açabilirsiniz. Nete yazın en temizi. Benim pc yine sıkıntı. Yoksa rehber yazacaktım

Easx tarafından 24/Şub/18 01:05 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben vote yaptım bnb kesti fakat kestiğine dair vea oy verdiğime dair birşey çıkmadı? 

İmzalar Kaldırılsın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Türkiye saati ile kaçta bitiyor acaba bu anket

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

ben vote yaptım bnb kesti fakat kestiğine dair vea oy verdiğime dair birşey çıkmadı? 

Tekrar oy vermeyi deneyip zaten oy verdiniz uyarısının ss'ini çek hocam

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 1337 Toplam Mesaj: 8
bounty wepower