folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder 2000Tl-3000Tl Arası Tv Tavsiyesi

2000Tl-3000Tl Arası Tv Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msttr
    msttr's avatar
    Erkek

murit arkadaşlar 2000tl-3000tl arası Tv Tavsiyeniz? (film izleme ve oyun için kullanılacak)

bu ürün sizce nasıl TIKLA

msttr tarafından 02/Nis/18 23:52 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek

kaç inç olacağını belirtirse daha iyi tavsiyede bulunabiliriz. Bende philips'in 43inç var gayet memnunum.

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-43pus6262-43-108-cm-4k-uhd-smart-tv-2-tarafli-ambilight-dahili-uydu.html

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msttr
    msttr's avatar
    Erkek
    SiyahBeyaz bunu yazdı

kaç inç olacağını belirtirse daha iyi tavsiyede bulunabiliriz. Bende philips'in 43inç var gayet memnunum.

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-43pus6262-43-108-cm-4k-uhd-smart-tv-2-tarafli-ambilight-dahili-uydu.html

47-49inç fiyat aralığı 2000-3000tl

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    msttr bunu yazdı

murit arkadaşlar 2000tl-3000tl arası Tv Tavsiyeniz? (film izleme ve oyun için kullanılacak)

Bu ürünün bi üst modeli denen tek farkı akıllı kumandası olan 49uj701v modelini ben aldım teknosadan 3000 liraya az takip et o fiyatlara bulursun hatta teknosa gittigidiyor üzerinden 2850 lira filan.

Şahsen ben görüntü kalitesini beğenmedim daha önce va panel li bi lg vardı bende bundan daha iyi görüntü sağlıyordu şimdiki ips panel siyahlar filan daha dandik renkler daha cansız birde ips panel va panel gidi her açıdan aynı kaliteyi de vermiyor. Yani her açıdan yine seyrediyorsun ama görüntü daha bi matlaşıyor daha bi karartılı görünüyor. Bu sene lg de ben va panel cihaz bulamadığım için bu modeli aldım 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

sony w805c modellerine bakabilirsin 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msttr
    msttr's avatar
    Erkek
    oliWeR bunu yazdı
    msttr bunu yazdı

Bu ürünün bi üst modeli denen tek farkı akıllı kumandası olan 49uj701v modelini ben aldım teknosadan 3000 liraya az takip et o fiyatlara bulursun hatta teknosa gittigidiyor üzerinden 2850 lira filan.

Şahsen ben görüntü kalitesini beğenmedim daha önce va panel li bi lg vardı bende bundan daha iyi görüntü sağlıyordu şimdiki ips panel siyahlar filan daha dandik renkler daha cansız birde ips panel va panel gidi her açıdan aynı kaliteyi de vermiyor. Yani her açıdan yine seyrediyorsun ama görüntü daha bi matlaşıyor daha bi karartılı görünüyor. Bu sene lg de ben va panel cihaz bulamadığım için bu modeli aldım 

sence alınır mı? hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    msttr bunu yazdı
    oliWeR bunu yazdı
    msttr bunu yazdı

sence alınır mı? hocam

Ben tv de lg ciyim Web OS dan dolayı Samsung veya diğer markaları kullanmadım ama android işletim sistemi olan philips leri filan tavsiye etmiyorlarmış eğer güncel e filan takılmazsan eski model va panel bi cihaz alabilirsin. Yok ben bu senenin cihazı olsun (2017 çıkışlı) dersen ve bütçen buysa oled alamıyorsan  illada lg alacağım dersen 49uj701 alabilirsin 3000 lira civarına. Smart özelliği çok iyi hızlı youtube filan gayet akıcı. Tabi eksileri de vat tv nin orası ayrı.  smart özel özellikleri kullanmayacaksan al düz bi televizyon boş yere hem bukadar para verme hemde smartla ın problemlerini filan çekme Vestel in filan 1700-1800 civarında tv leri var piyasada hem hızlı hem daha az sorunlu ama işte sırf televizyon extra hiç bişey yok. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

https://www.epey.com/televizyon/sony-kd-49xe7005.html

Bu nasıl kullanan vardır belki.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
Toplam Hit: 1716 Toplam Mesaj: 9
tavsiye tv tv