folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 2013 Model 1.25 Trend Ford Fiesta LPG Taktırma Hk.

2013 Model 1.25 Trend Ford Fiesta LPG Taktırma Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Müridler, aracım şehir içi şehir dışı 100km de ortalama 8litre yakmaya başladı, buda canımı sıkıyor doğal olarak, atikerin bir bayiini aradım 1350 liraya hallederiz dedi, şimdi sorum şu fiyatlar ortalama nedir? Performansta bi sıkıntı yaşarmıyım? Taktırdıktan sonra yapmam gerekenler nedir? Sigorta tüp taktırdığım için sıkıntı çıkarırmı veya kasgo onlarla ilgili bir işlem yapmam gerekir mi?

ArduouS tarafından 07/Mar/17 14:25 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek

1.4 Lpg'li fiesta kullanıcısıyım. Bence lpg'den sonra performans kaybın çok olacak. Ayrıca lpg^yi taktırdıktan sonra kaskoya bildirmen lazım. Yoska lpg kaynaklı bir hasar/kazada kasko karşılamıyor (ben öyle biliyorum, sitede sigortacı arkadaşlar var daha aydınlatıcı bilgi vereceklerdir.)

Lpg'yi taktırdıktan sonra da 17-18 kuruş yakacak gibi bir hayalin olmasın hocam. Şehiriçi/şehirdışı ortalama 25 kuruş olur. Benimki şehirdışında 25 kuruş yakıyor. Gerçi ben yüksek devirli kullanıyorum arabayı hep. Hesabını ona göre yap. senelik kaç bin kilometre yaptığına göre hesapla

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

o fiyat çok düşük değil mi yav o araç için ? tırt bi parça listesi var sanırım

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam 1.25 arabaya birde tüp taktırırsan o araç gidermi ? 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam 1.25 arabaya birde tüp taktırırsan o araç gidermi ? 

gitmez olurmu hocam ne yaptın :)) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam değmez kanımca. Yaklaşık 3 yıl fiesta kullandım zaten araç normalde bile performans sıkıntılı, tüp de taktırırsan iyicene sıkıntı yaşarsın. Ayrıca 8 litre çok değil mi? Ben de otomatik vites vardı 7litre ortalama yakıyordu. Cruise kontrol yok mu araçta ben sık sık cruise da kullanıyordum gerçekten yakıt tükemini oldukça aşağıya çekiyordu.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Hocam değmez kanımca. Yaklaşık 3 yıl fiesta kullandım zaten araç normalde bile performans sıkıntılı, tüp de taktırırsan iyicene sıkıntı yaşarsın. Ayrıca 8 litre çok değil mi? Ben de otomatik vites vardı 7litre ortalama yakıyordu. Cruise kontrol yok mu araçta ben sık sık cruise da kullanıyordum gerçekten yakıt tükemini oldukça aşağıya çekiyordu.

yok hocam malesef

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

LPG'ciler toplantı madem. Open Astra 2013 Turbo otomatik vitese LPG gider mi hocalar? 

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

hocam nerede kullanıyorsun genelde şehir içinde ise çok fazla fark etmez derim

ben leon aldım benzinli 1.2 benm ortalamam 6.5 - 7 arası şuanda ama uzun yolda filan 5 oluyor daha 1800 km de araç

lpg o motoru yazık eder.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

2012 fiesta 1,25 trend lpg li kullandım 3. silindir arıza verdi bi süre sonra. ( atiker ) Resmen yarım rektefe ile olur dediler yani uğraştırır illa az yakıt dersen tüp taktırmadan sat az yakan araç al 

prins lpg vlc sistemli olanlar iyi olabilir bunun nedeni ise subap koruması vardır .

Kısa ve öz. Taktırma kardeşim başın ağrır

Edit: Ankara'da isen gel araca bin gör anlarsın farkı anlatırım başına gelecek arızaları tek tek 

csr288 tarafından 07/Mar/17 17:10 tarihinde düzenlenmiştir

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

LPG'ciler toplantı madem. Open Astra 2013 Turbo otomatik vitese LPG gider mi hocalar? 

Tam ocağa incir ağacı dikmelik araba almışsın hocam :D benzinle 100km'de 10 litre falan yakıyordur o şimdi 

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
Toplam Hit: 1336 Toplam Mesaj: 11
lpg