folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder 2250 Tl Civarı Oyun Bilgisayarı Toplamak İçin Yardım

2250 Tl Civarı Oyun Bilgisayarı Toplamak İçin Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, bir arkadaş için 2250 tl civarı bir oyun kasası toplamamız lazım. yardımcı olur musunuz? uzun zamandır piyasayı takip edemiyorum ben bir sürü yeni işlemci ekran kartı falan çıkmış. önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

bir de parçaları en ucuz nereden alabilirim?

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Ayıp ayıp, insan önce bi mesaj atar 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Salih için toplayacağız la. 

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

Az önce konuşuyorduk telefonda bahsetmedi :D ona da mesaj atarım. Sistem f/p denilecek cinsten az önce topladım.   

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı

Az önce konuşuyorduk telefonda bahsetmedi :D ona da mesaj atarım. Sistem f/p denilecek cinsten az önce topladım.   

hasiktir bu makina 2.2k mı ediyor. Anlaşıldı ben kafadan 10k harcicam. Skim böyle işi politikanızı skim

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı

hasiktir bu makina 2.2k mı ediyor. Anlaşıldı ben kafadan 10k harcicam. Skim böyle işi politikanızı skim

Dolar kuru fiyatları belirliyor ne yazık ki, parçaların her biri ateş pahası. Hediye çekleri, kdv indirimleri ve Amazon'dan alınabilecek ucuz parçalarla zar zor bilgisayar toplayabilir olduk  

Toplam Hit: 822 Toplam Mesaj: 6
oyun bilgisayar kasa toplama