2Checkout Kullanan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

merhaba

online ödeme almak için paypala çözüm ararken buldum

sıkıntılı mıdır ? var mı kullanan

siteye kredi kartı ile ödeme özelliği eklemek istiyorum.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

kullanmadim hocam, ancak kücük bir arastirma yaptim bazi benzer servisleri ve genelde trustpilot sitesinden pek gecer not almamislar. gördügüm kadariyla en yüksek oyu https://go.wepay.com/ almis.. Bunu bir incele, bunu da kullanmadim o yüzden sorumluluk kabul etmiyorum. Sadece trustpilot puani en yüksek bunu gördüm. 

https://www.trustpilot.com/review/wepay.com

ama tam istedigini yapmayabilir de..

https://blog.hubspot.com/sales/paypal-alternatives

burdaki listeden credit card i arattir. Destekleyen servislerin trustpilot dan oylamalarina vs bak.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    unbalanced bunu yazdı

kullanmadim hocam, ancak kücük bir arastirma yaptim bazi benzer servisleri ve genelde trustpilot sitesinden pek gecer not almamislar. gördügüm kadariyla en yüksek oyu https://go.wepay.com/ almis.. Bunu bir incele, bunu da kullanmadim o yüzden sorumluluk kabul etmiyorum. Sadece trustpilot puani en yüksek bunu gördüm. 

https://www.trustpilot.com/review/wepay.com

ama tam istedigini yapmayabilir de..

https://blog.hubspot.com/sales/paypal-alternatives

burdaki listeden credit card i arattir. Destekleyen servislerin trustpilot dan oylamalarina vs bak.. 

teşekkür ederim abi, wepay i gördüm ama chase amerikalı şirket türkiyeyi kabul etmez diye uğraşmamıştım deneyeyim tr kabul ediyo mu.

bi tane sıkıntılı müşteri yüzünden tüm ödemelerimi durdurmalarından korkuyorum ya.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tam olarak nasil bir sey istiyorsun anlamadim ama ben mesela yurtdisindan türkiye'ye para gönderince transferwise isimli programi kullaniyorum.

mantik söyle isliyor.. kendi hesabimdan transferweise hesabima (aslinda onlarin hesabi) para yolluyorum. Bana bir referans numarasi veriyorlar,o numarayi yaziyorum bilgi kismina para yollarken.  Anladigim kadariyla bu adamlarin her ülkede bir banka hesaplari var . O yüzden ben ben kendi online banka hesabimdan onlarin zürih'teki banka hesaplarina para yolluyorum. Bunlar parayi aldiktan sonra transferweise'in mobile uygulamasinda görünüyor (bu islem ücretsiz). Daha sonra bir alici olusturuyorum. Burda farkli türden para birimleri ekleyebiirsin.

Kur oranlari gayet iyi, dövizcilerin bir cogundan cok daha iyi fiyata ceviriyor.

Yollayacagin para arttikca maalesef komisyon ücreti de artiyor (anlik olarak görebiliyorsun hepsini). Yollayacagin kisinin bilgileri isim-soyisim ve IBAN yeterli oluyor. yolla dediginde, yolladigin ülkedeki transferweise'in banka hesabindan, yolladigin kisiye para gidiyor. Yani para benim yolladigim ülkeden degil de zaten türkiye'de olan bir hesaptan, diger hesaba gidiyor. Yani swift gibi degil.

Isine yarar mi bilmiyorum.. Ama sistemleri böyle. Düsük miktar gönderince sorun yok ama yüksek miktar gönderince komisyon ücreti baya bir yükseliyor. Gecen gün XX frank yollamistim 72 frank ücret kestiler. Acil olmasaydi swift ile yollasam daha uygun olurdu diye düsünüyorum. 22 frank civari diye hatirliyorum. Ancak düsük para yollamalarinda ideal. Dedigim gibi bu komisyon ücretini görebiliyorsun.. 

Son olarak transferweise in bir de kredi karti var. Ama nasil calisiyor nasil para yollaniyor bilmiyorum, ona da bakabilirsin

kolay gelsin

unbalanced tarafından 30/Eyl/19 02:21 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

https://tr.wordpress.org/plugins/woocommerce-2checkout-payment/

bu var wpde. Galiba güvenilir bi sistem

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

merhaba

online ödeme almak için paypala çözüm ararken buldum

sıkıntılı mıdır ? var mı kullanan

siteye kredi kartı ile ödeme özelliği eklemek istiyorum.

ben ilk piyasaya girdiğinde kullandım. 10 yıl oldu belkide. çok da hoşuma gidiyordu. o günlerden bu günlere geldiğine göre sorunsuzdur.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    unbalanced bunu yazdı

tam olarak nasil bir sey istiyorsun anlamadim ama ben mesela yurtdisindan türkiye'ye para gönderince transferwise isimli programi kullaniyorum.

mantik söyle isliyor.. kendi hesabimdan transferweise hesabima (aslinda onlarin hesabi) para yolluyorum. Bana bir referans numarasi veriyorlar,o numarayi yaziyorum bilgi kismina para yollarken.  Anladigim kadariyla bu adamlarin her ülkede bir banka hesaplari var . O yüzden ben ben kendi online banka hesabimdan onlarin zürih'teki banka hesaplarina para yolluyorum. Bunlar parayi aldiktan sonra transferweise'in mobile uygulamasinda görünüyor (bu islem ücretsiz). Daha sonra bir alici olusturuyorum. Burda farkli türden para birimleri ekleyebiirsin.

Kur oranlari gayet iyi, dövizcilerin bir cogundan cok daha iyi fiyata ceviriyor.

Yollayacagin para arttikca maalesef komisyon ücreti de artiyor (anlik olarak görebiliyorsun hepsini). Yollayacagin kisinin bilgileri isim-soyisim ve IBAN yeterli oluyor. yolla dediginde, yolladigin ülkedeki transferweise'in banka hesabindan, yolladigin kisiye para gidiyor. Yani para benim yolladigim ülkeden degil de zaten türkiye'de olan bir hesaptan, diger hesaba gidiyor. Yani swift gibi degil.

Isine yarar mi bilmiyorum.. Ama sistemleri böyle. Düsük miktar gönderince sorun yok ama yüksek miktar gönderince komisyon ücreti baya bir yükseliyor. Gecen gün XX frank yollamistim 72 frank ücret kestiler. Acil olmasaydi swift ile yollasam daha uygun olurdu diye düsünüyorum. 22 frank civari diye hatirliyorum. Ancak düsük para yollamalarinda ideal. Dedigim gibi bu komisyon ücretini görebiliyorsun.. 

Son olarak transferweise in bir de kredi karti var. Ama nasil calisiyor nasil para yollaniyor bilmiyorum, ona da bakabilirsin

kolay gelsin

abı ben web sitemde kredi kartıyla ödeme almak istiyorum ya. tw de bu yok bildiğim kadarıyla.

@muhammet abi deniycem , ama şeyden korkuyorum işte. ürün satacağım insanlar arap, müşteriyle sıkıntı çıktığında bütün ödemelerimi durdururlarmı.

redditte falan okuduğum yorumlar korkuttu biraz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

kolay gelsin

abı ben web sitemde kredi kartıyla ödeme almak istiyorum ya. tw de bu yok bildiğim kadarıyla.

@muhammet abi deniycem , ama şeyden korkuyorum işte. ürün satacağım insanlar arap, müşteriyle sıkıntı çıktığında bütün ödemelerimi durdururlarmı.

redditte falan okuduğum yorumlar korkuttu biraz

Shopier ve iyzico firmalarını denediniz mi ? Bunlar kredi kartı ile ödeme almak için oldukça ideal firmalar

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Cok lazim konu ciziyorum

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 1094 Toplam Mesaj: 9
paypal 2checkout