folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 3 Mbps İnternet 720 P Yayını İzletiyor Mu?

3 Mbps İnternet 720 P Yayını İzletiyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar Türkiyeye gelicemde ayın  29 unda Jon Jones-Daniel Cormier maçını online izlemem lazım internetten.Geçen seferlerde 6 saat yayın izleyince ya interneti uydunet komple kapattı yada hızımı sözde3 Mbps ye düşürdü ve yayını izleyemedim.

Şimdi soru şu bu oçları nasıl benim hızımı 3 mbpsye düşürüyorlarda ben 720 p yayını izleyemiyorum?  Sabahın saat 6 sında evde herkes uyuyor başka birinin interneti kullanma ihtimalide yok.Geçen sefer Conor Mcgregor maçını kaçırdım bu dolandırıcı,kan emici,oçları yüzünden şimdide bu sefer bu maçı kaçırmak istemiyorum.Nasıl önüne geçebilirim önceden acaba.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vpn kullan hocam. Servis sağlayıcılar bazen siteye göre bilerek hızı düşürüyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

ara küfret için soğur belki ama düzeltmezler. Türkiyede kullanıcıyı s*kmeye endeksli bir sektör teknoloji sektörü. 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam ben de uzun süredir TürkSat müşterisiyim. Daha önceki tarifemde 10 Mbps internetim vardı, AKN dolunca 3 Mbps düşüyordu. O zaman 3 Mbps ile bile 720p videoları çok rahat izlediğimi hatırlıyorum ama 1080p videolar için beklemem gerekiyordu. Sizin bağlantı hızınızda bir düşme veya sinyal kaybınız olabilir. TürkSat merkezinden sinyalleri kontrol ettirebilir veya hız testi için eve ekip isteyebilirsiniz.

TTNET olsa hız çok dalgalanıyor diye normal diyebilirdim ama ben TürkSat'a geçtiğimden beri dalgalanma falan görmedim. Hız ne ise onu alıyorum.

edit: Düzeltme...

RaNGeR tarafından 11/Tem/17 18:23 tarihinde düzenlenmiştir

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Hocam Turkcell de olsan ben de şikayet et diyecem...

Hayırlısı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

ben turknete geçeli 2 ay olacak. bizim buraya 18-20 Mb hız geliyor. akn sonrası 16 ya iniyor :D mis :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

3 mbit = 3072 kbit (tam hız aldığında)

kbit = bitrate

60 fps olmadığı sürece 3k civarı bitrate'si olan videoları takılmadan izleyebilmen gerekir (yani çoğunu)

bu soruyu sorana kadar, kendin dene

YekteranBaymedir tarafından 11/Tem/17 19:17 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1503 Toplam Mesaj: 7
dolandırıcılık leş hizmet