folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder 32 İnç'ten Küçük FULL HD Tv Öneriniz ?

32 İnç'ten Küçük FULL HD Tv Öneriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delimanyak87
    delimanyak87's avatar
    Erkek

Odam için alıcam, 32'' den küçük tavsiye edebileceğiniz varsa

Irmaklarından şaraplar akacak diyorsun, Cennet-i ala meyhane midir? Her kuluna iki huri vereceğim diyorsun, Cennet-i ala kerhane midir?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

26" 22" ne düşünüyosun hocam ?

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

benimde işime yarabilcek bi konu takipteyim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

bu tarz ürünler satan çok tanınmış bi mağazada (led lcd plazma)panel tw reyonunda çalışıyorum.küçük ekranlarda pek full hd bulamazsın hocam led olarak bakacaksın. onunda iyisi samsung çok satan, philips te iyidir ama model bulmak zordur.lg dersen fazla alternatifi yok hocam. led olarak bulursun 22" led fiyatı ortalama 700 tl civarında konuyu daha erken açmış olsan kampanya vardı ondan yararlandırırdık. 500 tl civarında verdik. gene kampanya falan olursa yazarım buraya takip te     olun 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    certain
    certain's avatar
    Erkek

bamboocha bunu yazdı:
    -----------------------------

bu tarz ürünler satan çok tanınmış bi mağazada (led lcd plazma)panel tw reyonunda çalışıyorum.küçük ekranlarda pek full hd bulamazsın hocam led olarak bakacaksın. onunda iyisi samsung çok satan, philips te iyidir ama model bulmak zordur.lg dersen fazla alternatifi yok hocam. led olarak bulursun 22" led fiyatı ortalama 700 tl civarında konuyu daha erken açmış olsan kampanya vardı ondan yararlandırırdık. 500 tl civarında verdik. gene kampanya falan olursa yazarım buraya takip te     olun 

hocam ben samsung un le-26c653 ü arıyorum istanbulbilişime sordum yok dediler. bunun gibi full hd bulabilirmiyim?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

bulabilirsin. ki alırsan da istanbul bilişimden almanı tavsiye etmem hocam. distribitör garantisi vermiyolar kendi garantilerini veriyolar. sorun oldugunda tw yi istanbul bilişime geri götürüyosun onlarda aldıkları ülkeye avrupa ülkesi vs. 200 tl fazla olsun tr garantili olsun daha iyisini de buluruz sen iste.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    certain
    certain's avatar
    Erkek

bamboocha bunu yazdı:

bulabilirsin. ki alırsan da istanbul bilişimden almanı tavsiye etmem hocam. distribitör garantisi vermiyolar kendi garantilerini veriyolar. sorun oldugunda tw yi istanbul bilişime geri götürüyosun onlarda aldıkları ülkeye avrupa ülkesi vs. 200 tl fazla olsun tr garantili olsun daha iyisini de buluruz sen iste.

sizin çalıştığınız magazada bu tür ürün olarak neler var acaba zahmet olmazsa size. eve geç saatlerde geldigim için magazalara gidip bakma fırsatım olmuyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

hocam magaza teknosa açıkçası bu ne lazımsa war :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

23" Hp fullhd led monitor var gördüğüm kadarıyla en ucuzu bu ledlerde şuanda 380 galiba fiyatı 19mayısta 340filandı gerçekten çok uygun.

Bende Hp 2310ei var çevremdekiler bilir hp den pek haz etmem bugune kadar hp alıpda çok memnunum diyen görmedim fakat bu kadar ucuza bulmuşken aldım bende led ve oldukça memnunum en azından 400-500tl luk samsung lcd lerden daha iyi görüntü alıyorum bu monitorden. Doğru renk ayarlarıyla gerçekten led farkını hissettiriyor.5ms fakat şuana kadar herhangi bir ghost problemi yaşamadım.Tasarım olarakta gerçekten güzel ultraslim ve dokunmatik panel olması filan fiyat/performans olarak çok iyi denebilecek bir monitor.

720 ve 1080p filmlerde üst seviye monitorlerle yarışacak düzeyde kaliteli görüntü veriyor.

Buda tanıtım videosu

http://www.youtube.com/watch?v=cI-kDcFTZqc

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 1724 Toplam Mesaj: 10